Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders » Maria Gesina - Maria Gezina Hüsers (1873-1956)

Persoonlijke gegevens Maria Gesina - Maria Gezina Hüsers 


Gezin van Maria Gesina - Maria Gezina Hüsers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Gesina - Maria Gezina Hüsers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Gesina - Maria Gezina Hüsers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Gesina - Maria Gezina Hüsers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen


  1. https://data.matricula-online.eu/de/deutschland/osnabrueck
    https://data.matricula-online.eu/de/deutschland/osnabrueck/wesuwe-haren-st-clemens/D1_106_1/?pg=26
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I47109.php
    # nr naam-vader naam-moeder beroep-ouders woonplaats-ouders geslacht naam-kind geboortedatum doopdatum opmerkingen
    13 Hüsers Johann Heinrich Schrör Margaretha Adelheid Eigener Wesuwe V Maria Gesina 18730220 18730220
  2. Matricula Duitse kerkboeken onlineMatricula Duitse kerkboeken online Wesuwe St. Clemens
  3. https://www.drentsarchief.nl/onderzoeken/genealogie/zoeken/deeds/330b7f55-8d0e-4310-8a6b-76e6967c736b

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 februari 1873 lag rond de 1,8 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.
  • De temperatuur op 10 september 1956 lag tussen 11,7 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 5 januari » Eerste NTS-journaal op de Nederlandse televisie. Onderwerpen: hardnekkige gladheid, interview met Caroline, de dochter van schaakkampioen Max Euwe en jonge stieren door de straten van Pamplona.
    • 2 april » In de wedstrijd Feyenoord-De Volewijckers maakt Henk Schouten negen doelpunten.
    • 16 april » Oostenrijk wordt lid van de Raad van Europa.
    • 21 april » De autosnelweg Brussel-Oostende wordt ingehuldigd door Koning Boudewijn.
    • 7 oktober » Zaligverklaring van Paus Innocentius XI.
    • 24 oktober » De Sovjet-Unie trekt Hongarije binnen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hüsers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hüsers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hüsers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hüsers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens Wesuwe, "Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-wesuwe/I47109.php : benaderd 18 januari 2026), "Maria Gesina - Maria Gezina Hüsers (1873-1956)".