Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders » Rudolf Kloppenburg (1925-1991)

Persoonlijke gegevens Rudolf Kloppenburg 


Gezin van Rudolf Kloppenburg

Hij is getrouwd met Maria Adelheid Hake.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1957 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 31 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rudolf Kloppenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rudolf Kloppenburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rudolf Kloppenburg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.drentsarchief.nl/onderzoeken/genealogie/bladeren-door-bronnen/registers/ gezinskaart 1918-1936 Johan Bernard (Broer) Berens: burgerlijke stand en/of kerkboeken DTB https://fjmblom.home.xs4all.nl/
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I3139.php
  2. Johan Bernard (Broer) Berens: burgerlijke stand en/of kerkboeken DTB https://fjmblom.home.xs4all.nl/
  3. Rudolf Kloppenburg bidprentje
  4. Johan Bernard (Broer) Berens: burgerlijke stand en/of kerkboeken DTB

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 augustus 1925 lag tussen 14,2 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 17,8 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
    • 21 maart » Wolfgang Pauli publiceert zijn "uitsluitingsprincipe".
    • 12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
    • 19 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Colo-Colo.
    • 26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
    • 20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
  • De temperatuur op 5 oktober 1991 lag tussen 5,5 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 3,6 uur zonneschijn (32%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Prins Alexander van België trouwt in het grootste geheim met Léa Wolman.
    • 7 juli » Het Amerikaans voetbalelftal wint de eerste editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale Honduras na strafschoppen te verslaan.
    • 7 juli » Slovenië en de Socialistische Federatieve Republiek Joegoslavië sluiten het Akkoord van Brioni.
    • 22 juli » Jeffrey Dahmer wordt gearresteerd, nadat er overblijfselen van elf mannen en jongens worden gevonden in en rondom zijn appartement in de staat Milwaukee. Hij werd veroordeeld als seriemoordenaar, tot een levenslange gevangenisstraf maar werd in de gevangenis zelf vermoord door een medegevangene.
    • 14 oktober » Bij godsdienstrellen tussen moslims en christenen in de Nigeriaanse stad Kano komen ongeveer honderd mensen om het leven.
    • 8 november » In Tallinn wordt de Baltische Assemblee opgericht.
  • De temperatuur op 10 oktober 1991 lag tussen 9,7 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (62%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Het bloedbad in de schuilplaats van Amiriyah. Het Amerikaanse leger schiet twee precisiebommen af op een bunker in Bagdad die als schuilplek tijdens de Golfoorlog wordt gebruikt. Meer dan 400 burgers komen om het leven.
    • 23 februari » Thaise militairen bezetten verscheidene radio- en televisiestations van de regering in een poging tot staatsgreep.
    • 14 april » Bisschopswijding van André-Mutien Léonard tot bisschop van Namen in België.
    • 26 juni » In Slovenië wordt een deel van het Joegoslavische federale leger in verhoogde staat van paraatheid gebracht.
    • 7 juli » Het Amerikaans voetbalelftal wint de eerste editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale Honduras na strafschoppen te verslaan.
    • 6 augustus » Het Franse automerk Peugeot trekt zich terug van de markt in de Verenigde Staten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kloppenburg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens Wesuwe, "Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-wesuwe/I3139.php : benaderd 24 januari 2026), "Rudolf Kloppenburg (1925-1991)".