Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders » Immeke Gebbens zur Geist (1651-????)

Persoonlijke gegevens Immeke Gebbens zur Geist 


Gezin van Immeke Gebbens zur Geist

Zij is getrouwd met Gerhardus Kremerinck.

Zij zijn getrouwd op 13 juni 1667 te Wesuwe, Haren (Ems), Landkreis Emsland, Lower Saxony, Germany, zij was toen 16 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Hermannus Gebben  1669-???? 
  2. Tecla Gebben  1677-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Immeke Gebbens zur Geist?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Immeke Gebbens zur Geist

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Immeke zur Geist

Herman Gebben
1580-1665
Immeke
1585-1649

Immeke zur Geist
1651-????

1667
Tecla Gebben
1677-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen


  1. Helmut Deters: transcriptie kerkboeken DTB Wesuwe
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I29334.php
    NR NAME voornaam GEBDAT TAUFDAT GEBORT Vater-Name Vater-Vorname Mutter-Name Mutter-Vorname JAAR
    zurGeist Immeke 16510216 Geist/Geest? zurGeist Henrici Fenona
  2. Helmut Deters: transcriptie kerkboeken DTB Wesuwe
    Kremerinck Gerhardus, Gebben in Geist

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1651: Bron: Wikipedia
    • 1 januari » Karel II wordt in Scone gekroond tot koning van Schotland.
    • 3 september » Slag bij Worcester - Definitieve overwinning van Cromwell op de koningsgezinden in de Engelse burgeroorlog. Karel II van Engeland ontsnapt en vlucht naar Frankrijk.
    • 29 oktober » Christiaan Huygens schrijft als eerste in de geschiedenis natuurkundige formules op. Deze gaven de correcte theorie voor impuls- en energiebehoud bij botsingen, een verbetering van de botsingswetten van Descartes.
    • 18 november » Johan Lodewijk van Nassau-Ottweiler neemt het regentschap voor zijn broers Gustaaf Adolf van Nassau-Saarbrücken en Walraad van Nassau-Usingen over van hun overleden moeder Anna Amalia van Baden-Durlach.
  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 15 juni » Jean Baptiste Denis voert de eerste bloedtransfusie bij een mens uit.
    • 19 juni » De tocht naar Chatham vangt aan. Bij deze succesvolle Nederlandse aanval op Engeland tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog wordt een aanzienlijk deel van de Engelse vloot in brand gestoken en het vlaggenschip van de Engelse vloot, de HMS Royal Charles wordt buitgemaakt.
    • 20 juni » Kardinaal Giulio Rospigliosi wordt gekozen tot Paus Clemens IX.
    • 26 juni » Kroning van Paus Clemens IX in Rome.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zur Geist


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens Wesuwe, "Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-wesuwe/I29334.php : benaderd 7 januari 2026), "Immeke Gebbens zur Geist (1651-????)".