Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders » Adelheid Weinans (1915-)

Persoonlijke gegevens Adelheid Weinans 

De auteur van deze publicatie heeft toestemming van de persoon in kwestie (voor zover het een levende persoon betreft) voor het vermelden van de gegevens.


Gezin van Adelheid Weinans

(1) Zij is getrouwd met Hermann Heinrich Kiepe.

Zij zijn getrouwd op 17 juni 1942 te Altenberge, Haren (Ems), Landkreis Emsland, Lower Saxony, Germany, zij was toen 27 jaar oud.Bron 2


(2) Zij is getrouwd met Hermann Georg - Hermann Büter.

Zij zijn getrouwd op 1 december 1954 te Altenberge, Haren (Ems), Landkreis Emsland, Lower Saxony, Germany, zij was toen 39 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adelheid Weinans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adelheid Weinans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adelheid Weinans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen



  1. Johan Bernard (Broer) Berens https://fjmblom.home.xs4all.nl/collectie_broer_berens/collectie_broer_berens387.html
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I12765.php
  2. Johan Bernard (Broer) Berens
    https://fjmblom.home.xs4all.nl/collectie_broer_berens/collectie_broer_berens387.html
  3. Johan Bernard (Broer) Berens
    https://fjmblom.home.xs4all.nl/collectie_broer_berens/collectie_broer_berens387.html

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 april 1915 lag tussen 2,1 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 5,8 °C. Er was 2,2 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
    • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
    • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    • 24 mei » Italië verklaart de Oostenrijk-Hongaarse Dubbelmonarchie de oorlog.
    • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
    • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
  • De temperatuur op 1 december 1954 lag tussen 4,7 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (63%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In Doetinchem wordt profvoetbalclub De Graafschap opgericht.
    • 16 februari » Koning Boudewijn legt de eerste steen van de Koninklijke Bibliotheek van België.
    • 15 juni » De UEFA (Union des Associations Européennes de Football) wordt opgericht in Bazel.
    • 11 oktober » Encycliek Ad Caeli Reginam van Paus Pius XII over Maria Koningin.
    • 15 december » De status van de Nederlandse Antillen en Suriname als deel van het Koninkrijk der Nederlanden wordt vastgelegd in het Statuut voor het Koninkrijk der Nederlanden.
    • 31 december » Eerste oudejaarsconference van Wim Kan op de Nederlandse radio.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1913 » Duke Dinsmore, Amerikaans autocoureur († 1985)
  • 1914 » Paul Russo, Amerikaans autocoureur († 1976)
  • 1914 » Wim ter Burg, Nederlands componist, kerkmusicus, koordirigent en muziekpedagoog († 1995)
  • 1915 » Harry Morgan, Amerikaans acteur († 2011)
  • 1915 » Leo Vroman, Nederlands dichter († 2014)
  • 1916 » Rinus de Vries, Nederlands voetballer († 2006)

Over de familienaam Weinans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Weinans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Weinans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Weinans (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens Wesuwe, "Bevolkingsreconstructie Wesuwe + Nakomelingen + Rechtstreekse Voorouders", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-wesuwe/I12765.php : benaderd 16 januari 2026), "Adelheid Weinans (1915-)".