Navorska tree » Harm Bakker (1860-1938)

Persoonlijke gegevens Harm Bakker 


Gezin van Harm Bakker

Hij is getrouwd met Grietje Boskers.

Zij zijn getrouwd op 15 maart 1893 te Wedde, provincie Groningen, hij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Aaltje Bakker  1895-1978 


Notities over Harm Bakker

Harm Bakker

Sources: Author: Nienhuis, Jan, Title: "Parenteel Nienhuis, Dijkhuis, Smits en Spier," (Publication location unknown, Publisher: Genealogy On-line, Publication date: i May MMXIII), Repository: The Cloud

Link: https://www.genealogieonline.nl/en/parenteel-nienhuis/I11368.php

"Personal data Harm Bakker [m] Source 1 He was born in the year 1860 in Wedde, Groningen, Nederland.

Profession: dienstknecht.

He died on June 12, 1938 in Wedde, Groningen, Nederland, he was 78 years old. Source 2

Relationship Harm Bakker
Harm Bakker is the 3rd great grandson of Jan Roelfs:

Jan Roelfs <- Roelf Jans <- Jan Roelfs Dijkhuis <- Grietje Jans Dijkhuis <- Geert Bakker <- Harm Bakker

Ancestors (and descendant) of Harm Bakker

Paternal grandparents:
Harm Harms Bakker 1792-1856
Grietje Jans Dijkhuis 1797-1874

Maternal grandparents:
Hinderk Jans Boelens ????-
Grietje Hinderks ????-

Parents:
Geert Bakker 1839-1896
Grietje Boelens 1836-1904

Individual:
Harm Bakker 1860-1938

Spouse:
oo 1893
Grietje Boskers 1871-1947
...
Household of Harm Bakker
He is married to Grietje Boskers on March 15, 1893 at Wedde, Groningen, Nederland, he was 33 years old.

Child(ren):

1. [f] Aaltje Bakker 1895-1978
2. [m] Harm Bakker 1900-1901
3. [f] Janna Bakker ± 1903-1906
4. [m] Geessienus Bakker ± 1905-1906
5. [m] Jan Bakker ± 1905-1923
6. [f] n.n. Bakker 1913-
7. [f] Hindertje Bakker 1915-1916

Sources

1. BS Huwelijks register (BS Huwelijks register) Archiefnaam: RHC

2. BS Overlijdens register (BS Overlijdens register) Archiefnaam: RHC"
<>

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harm Bakker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Harm Bakker

Harm Bakker
1860-1938

1893
Aaltje Bakker
1895-1978

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 maart 1893 lag rond de 8,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
    • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
    • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
    • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
    • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
    • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
  • De temperatuur op 12 juni 1938 lag tussen 5,8 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Saoedi-Arabië wordt olie in de grond gevonden.
    • 11 maart » Na chantage van Hitler en om een oorlog met nazi-Duitsland te vermijden treedt Oostenrijks kanselier Kurt von Schuschnigg af.
    • 12 maart » Oostenrijks nazileider Arthur Seyss-Inquart wordt benoemd tot nieuwe kanselier van Oostenrijk. Diens eerste daad is het versturen van een, tevoren opgesteld, telegram waarin hij Duitsland vraagt om het Duitse leger te zenden om vrede en veiligheid te brengen....en om bloedvergieten te voorkomen.
    • 10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
    • 12 juni » Opening van het gerenoveerde Stade Chaban-Delmas in de Franse stad Bordeaux.
    • 31 december » De Amerikaan Rolla Neil Harger ontwikkelt de Drunkometer, een apparaat dat sporen van alcohol in adem kan detecteren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bakker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bakker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bakker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bakker (onder)zoekt.

De publicatie Navorska tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
David Allen Navorska, "Navorska tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/navorska-tree/I41759.php : benaderd 4 mei 2025), "Harm Bakker (1860-1938)".