Navorska tree » Hindrik H. Angerman (1871-1937)

Persoonlijke gegevens Hindrik H. Angerman 


Gezin van Hindrik H. Angerman

Hij is getrouwd met Stientje Tuitjer.

Zij zijn getrouwd te fortasse, Europa.


Notities over Hindrik H. Angerman

Hindrik H. Angerman

Source: Author: NN (anonymous), Title: "Begraafplaats Kerkweg Bellingwolde," (Publication location: Bellingwolde, Provincie Groningen, Publisher: Nederland government, Publication date: accessed xxi Sept MMXVIII), Repository: The Cloud

Link: https://www.online-begraafplaatsen.nl/zerken.asp?g=1005180

Begraafplaats Printversie Begraafplaats Kerkweg Bellingwolde

Persoonslijst
Naam Geboren Overleden Leeftijd Echtgeno(o)t(e) Opmerking
Hindrik H. Angerman 17-05-1871 04-02-1937 65 Tuitjer
Stientje Tuitjer 16-02-1880 05-12-1973 93 Angerman

Grafinformatie
Graf id-nummer: 1005180
Begraafplaatsnr.: 2775
(Plaats)aanduiding: B1886
Wilt u deze foto GRATIS in uw mailbox? Dat kan, u moet hiervoor eerst inloggen.
Voor vragen en opmerkingen neem contact op met de vrijwilliger.

Overige bronnen: 3)

3) Op basis van achternaam en overlijdensdatum wordt gezocht naar dezelfde personen. Het resultaat zal niet altijd correct zijn."

Chiseled on the stone (all characters are upper-case):

"Rustplaats
van
Hindrik H. Angerman
Geb. 4 Febr. 1871 te Beerta
Overl. 4 Feb 1937 te Bellingwolde
Geliefde Echtgenoot
van
Stientje Tuitjer
Geb. 16 Febr. 1880 te Wijmeer
Overl. 5 Dec 1973 te Bellingwolde
Rust Zacht"
<>

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hindrik H. Angerman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 februari 1871 lag rond de 7,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Wilhelm I wordt de eerste keizer van het Duitse Keizerrijk.
    • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Iejoor, de ezel uit Winnie de Poeh wordt gemaakt door A.A. Milne.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
  • De temperatuur op 4 februari 1937 lag tussen 6,1 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 0.3 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
    • 1 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de finale met 2-0 te winnen van Brazilië.
    • 14 maart » Baltasar Porcel i Pujol, Mallorcaans schrijver, journalist en literair criticus († 2009)
    • 26 april » Het Spaanse stadje Guernica wordt door Duitse bombardementen vrijwel van de kaart geveegd.
    • 14 juli » Oprichting Hockeyclub 's-Hertogenbosch.
    • 9 december » De Slag om Nanking begint.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Angerman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Angerman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Angerman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Angerman (onder)zoekt.

De publicatie Navorska tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
David Allen Navorska, "Navorska tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/navorska-tree/I39102.php : benaderd 1 mei 2025), "Hindrik H. Angerman (1871-1937)".