Akte 28. Voor wethouder D' Hont ambtenaar van de burgerlijke stand te Boschkapelle (NL) provincie Zeeland door de vader.
De temperatuur lag rond de 11,5 ° C, de luchtdruk bedroeg 76 cm. kwik en de relatieve luchtvochtigheid was 88 % (Genealogieonline).
Tijdstip: 17:00
August Constant VAN DEN Eeckhout was hierbij getuige.
Constant DE Poorter was hierbij getuige.
Nr. 231. Voor de ambtenaar van de burgerlijke stand te Hulst (NL)
Zij is getrouwd met Alphonsus VAN DEN Bergen.
Zij zijn getrouwd op 11 mei 1923 te BOSCHKAPELLE (NL), zij was toen 33 jaar oud.Bron 4
Akte 8. Voor de heer Truyman ambtenaar van de burgerlijke stand te Boschkapelle (NL) provincie Zeeland.
Het huwelijk werd afgekondigd te Boschkapelle (NL) en te Hontenisse (NL) op zaterdag 28/04/1923.
De temperatuur was gemiddeld 5,7 ° C en er viel 9,4 mm. neerslag.De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft. en kwam overheersend uit het zuid zuid westen.
Judocus VAN DEN Bergen was hierbij getuige.
Dominicus Naessens was hierbij getuige.
Kind(eren):
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Elodie Naessens | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
1923 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alphonsus VAN DEN Bergen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Zeeuwen gezocht Internet: Akte Internet: Zeeuwen gezocht digitaal, geboorteregister 1889, akte 28 van Elodie Naessens.
Bidprentje van Elodia Naessens.
Zeeuwen gezocht digitaal, Register van overlijden Nr. 231 van Elodie Naessens.
Zeeuwen gezocht Internet: Akte Internet: Zeeuwen gezocht digitaal, huwelijksregister 1923, akte 8 van Alphonsus Van Den Bergen en Elodie Naessens.