Stamboom Naessens » Louisa DE Bruijn (1867-1921)

Persoonlijke gegevens Louisa DE Bruijn 

  • Zij is geboren op 28 februari 1867 in BOSCHKAPELLE (NL).Bron 1
    Akte 5. Voor de burgemeester ambtenaar van de burgerlijke stand te Boschkapelle (NL) provincie Zeeland door de vader.
    De vader heeft verklaard niet te kunnen schrijven door ongeleerdheid.
    De temperatuur lag rond de 3,1 ° C en de wind kwam overheersend uit het noord oosten.De luchtdruk bedroeg 77 cm. kwik en de luchtvochtigheid was 55 % (Genealogieonline).
    Tijdstip: 19:00
  • Registratie van geboorte op 28 februari 1867.Bron 1
    Willem DE Koster was hierbij getuige.
    Jan Francies Serravens was hierbij getuige.
  • Beroep: Arbeidster.Bron 2
  • Woonachtig: BOSCHKAPELLE (NL).
  • Zij is overleden op 26 juni 1921 in BOSCHKAPELLE (NL), zij was toen 54 jaar oud.Bron 3
    Akte 10. Voor de heer Claeys ambtenaar van de burgerlijke stand te Boschkapelle (NL) provincie Zeeland.
    De temperatuur was gemiddeld 19,5 ° C. De gemiddelde windsnelheid bedroeg 3 Bft. en kwam overheersend uit het zuid westen.
    Tijdstip: 07:00
  • Registratie van overlijden op 27 juni 1921.Bron 3
    Hypolitus VAN DEN Eeckhout was hierbij getuige.
    Florent Cornelis Naessens was hierbij getuige.
  • Een kind van Christiaan DE Bruijn en Clara DE Vijlder
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 augustus 2018.

Gezin van Louisa DE Bruijn

Zij is getrouwd met Johannes Naessens.

Zij zijn getrouwd op 31 augustus 1886 te BOSCHKAPELLE (NL), zij was toen 19 jaar oud.Bron 2

Akte 3. Voor de wethouder ambtenaar van de burgerlijke stand te Boschkapelle (NL) provincie Zeeland.
De bruidegom heeft aan zijn militie verplichtingen voldaan.
Het huwelijk werd afgekondigd op de zondagen 15 en 22 augustus 1886 te Axel (NL) en Boschkapelle (NL).
De moeder van de bruid verklaart door ongeleerdheid niet te kunnen naamtekenen.
De temperatuur lag rond de 23,2 ° C en de wind kwam overheersend uit het zuid westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm. kwik en de luchtvochtigheid was 76 % (Genealogieonline).
Johannes Josephus Cabooter was hierbij getuige.
August Constant VAN DEN Eeckhout was hierbij getuige.
Dominicus Lethar VAN Damme was hierbij getuige.
Pieter Johannes DE Waal was hierbij getuige.

Kind(eren):

  1. Joseph Naessens  1887-1940 
  2. Dominicus Naessens  1888-1927 
  3. Elodie Naessens  1889-1972 
  4. Regulus Naessens  1893-1964 
  5. Bertha Angela Naessens  1897-1982 
  6. N. N. Naessens  1901-1901
  7. Adelinus Naessens  1904-1973
  8. Marcellus Naessens  1905-1905
  9. N. N. Naessens  1909-1909

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louisa DE Bruijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Louisa DE Bruijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Louisa DE Bruijn


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Zeeuwen gezocht Internet: Akte Internet: Zeeuwen gezocht digitaal, geboorteregister 1867, akte 5 van Louisa De Bruijn.
  2. Zeeuwen gezocht Internet: Akte Internet: Zeeuwen gezocht digitaal, huwelijksregister 1886, akte 3 van Johannes Naessens en Louisa De Bruijn.
  3. Zeeuwen gezocht Internet: Akte Internet: Zeeuwen gezocht digitaal, overlijdensregister 1921, akte 10 van Louisa De Bruijn.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 februari 1867 lag rond de 3,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 55%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 maart » Om tien uur 's ochtends wordt de aankoop van Alaska (Alaska purchase) gesloten. Later dat jaar op 18 oktober wordt het gebied door het Keizerrijk Rusland overgedragen aan de Verenigde Staten. Het zou echter tot 1903 duren voordat de grens met Canada definitief wordt vastgelegd.
    • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 19 juni » In Santiago de Querétaro wordt keizer Maximiliaan van Mexico geëxecuteerd door een vuurpeloton.
    • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
    • 20 juli » In Uruguay wordt de stad Rivera gesticht, vernoemd naar José Fructuoso Rivera.
    • 18 oktober » De Verenigde Staten kopen Alaska van Rusland.
  • De temperatuur op 31 augustus 1886 lag rond de 23,2 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
    • 3 juli » Carl Benz maakt een proefritje met zijn eerste auto, te Mannheim.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.
  • De temperatuur op 26 juni 1921 lag tussen 12,8 °C en 26,3 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 13,3 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
    • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
    • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
    • 18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
    • 8 september » Eerste Miss America-verkiezing.
    • 1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam DE Bruijn


De publicatie Stamboom Naessens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido Naessens, "Stamboom Naessens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/naessens-stamboom/I1131.php : benaderd 14 februari 2026), "Louisa DE Bruijn (1867-1921)".