Geboorte in de periode van de Franse republiek op 6 (3? volgens geboorte akte) Brumaire van het jaar 6. Zoon van Jacobus Franck en van Joanna De Bock.
Voor Jacobus Bussens gemeentelijk agent te Stekene canton Sint Gillis en departement van de schelde, door de vader. De moeder is Joanna De bock.
Jacobus Franck was hierbij getuige.
Joannes Naudts was hierbij getuige.
Landbouwer staat vermeld op overlijdensakte
Akte 31. Voor Henri Vydt gedelegeerd ambtenaar van de burgerlijke stand te Stekene, benoemd ingevolge het besluit van het schepen college op 1/4/1879, rechterlijk arrondissement Dendermonde om 10 uur.
Hij was de zoon van wijlen Jacobus Franck en van wijlen Joanna De Bock, beiden overleden te Stekene. Hij is overleden in zijn woning.
Tijdstip: 18:00
Petrus Franck was hierbij getuige.
Josephus Mels was hierbij getuige.
Hij is getrouwd met Joanna Coleta Jacob.
Zij zijn getrouwd op 13 mei 1822 te STEKENE, hij was toen 24 jaar oud.Bron 4
Akte 11. Voor Josephus Truyman officier van de burgerlijke stand te Stekene district Sint Niklaas om 10 uur. De vader van de bruidegom, de bruidegom en de bruid verklaren niet te kunnen schrijven.
Het huwelijk werd aangekondigd aan het gemeentehuis op 28/04/1822 en op 05/05/1822.
Joannes Brunau (Brunari) was hierbij getuige.
Raimondus Derweduwen was hierbij getuige.
Norbertus D'Hondt was hierbij getuige.
Constantinus DE Graeve was hierbij getuige.
Kind(eren):
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Charles (Carolus Ludovicus) Franck (Franc) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1822 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Joanna Coleta Jacob | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||