Mitchell Family Tree » Irene Sestak (1927-2005)

Persoonlijke gegevens Irene Sestak 

Bron 1Bronnen 2, 3, 4, 5

Gezin van Irene Sestak

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Irene Sestak?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Irene Sestak

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Irene Sestak

Irene Sestak
1927-2005


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. U.S., Social Security Applications and Claims Index, 1936-2007, Ancestry.com / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 juli 1927 lag tussen 13,7 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
    • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
    • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
    • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
    • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
  • De temperatuur op 15 december 2005 lag tussen 6,2 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 29 juli » Het Nederlandse radioprogramma Met het Oog op Morgen, beleeft zijn 10.000ste uitzending.
    • 1 augustus » Abdoellah bin Abdoel Aziz al-Saoed wordt koning van Saoedi-Arabië.
    • 19 augustus » Pierre Nkurunziza wordt aangewezen als de nieuwe president van Burundi.
    • 27 augustus » Wereldrecord polonaisedansen gevestigd te Halen.
    • 18 september » Voor de vierde keer wint de Spanjaard Roberto Heras de Ronde van Spanje, overwinning die hem later dat jaar werd ontnomen wegens dopinggebruik maar hem in 2011 gerechtelijk toch weer werd toegekend.
    • 11 oktober » In Liberia vinden de eerste vrije verkiezingen sinds 1997 plaats.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2002 » Jan Pieter Bos (111), oudste Nederlandse man ooit
  • 2006 » Clay Regazzoni (67), Zwitsers autocoureur
  • 2007 » John Berg (58), Amerikaans acteur
  • 2008 » León Febres-Cordero (77), oud-president van Ecuador
  • 2008 » Carlo Caracciolo (83), Italiaans krantenuitgever
  • 2008 » Valentin Berlinski (83), Russisch cellist

Over de familienaam Sestak

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sestak.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sestak.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sestak (onder)zoekt.

De publicatie Mitchell Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
John Mitchell, "Mitchell Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mitchell-family-tree/P860.php : benaderd 17 maart 2026), "Irene Sestak (1927-2005)".