De temperatuur op 22 oktober 1928 lag tussen 4,6 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 5,3 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.
21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
Trouwdag 11 februari 1955
De temperatuur op 11 februari 1955 lag tussen -1,1 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
17 juli » Het allereerste Disneypark ter wereld, het Disneyland Park te Anaheim, wordt geopend.
27 juli » Oostenrijk wordt onafhankelijk, de grote mogendheden beëindigen de bezetting.
3 september » Opening van het Estadio Ramón de Carranza in de Spaanse stad Cadiz.
19 september » In Argentinië wordt Juan Perón afgezet.
26 oktober » De Republiek Vietnam (Zuid-Vietnam) wordt uitgeroepen.
15 november » Opening van de Kirovsko-Vyborgskaja-lijn, het eerste metrotracé van de metro van Sint-Petersburg.
Dag van overlijden 4 juli 2007
De temperatuur op 4 juli 2007 lag tussen 12,0 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 26,9 mm neerslag gedurende 7,3 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (14%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
10 juni » Federale verkiezingen met de destijds langste regeringsvorming in België, maar in de schaduw gesteld door de federale verkiezingen van 2010.
29 juni » In Londen wordt een aanslag verijdeld door de grotendeels toevallige tijdige vondst van twee autobommen, dankzij de geur van lekkende benzine. Deze moesten waarschijnlijk ontploffen tijdens de ochtendspits.
28 augustus » Abdullah Gül wordt door het Turkse parlement gekozen tot de 11e president van Turkije.
10 september » In Nijmegen bevalt een vrouw uit Vorden van een eeneiige drieling. Zoiets komt slechts bij één op de 200 miljoen zwangerschappen voor.
12 oktober » Het Noorse Nobelcomité maakt bekend dat de Nobelprijs voor de Vrede voor het jaar 2007 wordt toegekend aan het Intergovernmental Panel on Climate Change (IPCC) en de voormalige Amerikaanse vicepresident Al Gore.
21 november » Het themapark Het Land van Ooit in Nederland sluit voor altijd zijn deuren.
Dag van begraven 9 juli 2007
De temperatuur op 9 juli 2007 lag tussen 9,8 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 8,0 uur zonneschijn (48%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
24 maart » Het Montenegrijns voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. In Podgorica wordt Hongarije met 2-1 verslagen.
28 maart » Tunesië haalt in de persoon van Oussama Mellouli voor het eerst in haar historie goud op het WK zwemmen. Op de 800 meter is hij de sterkste.
22 april » Door winst van Ajax en AZ en gelijkspel van PSV hebben de drie clubs nu elk 72 punten, met nog één speelronde te gaan. Nooit eerder deed een dergelijke situatie zich voor.
16 juni » Laatste concert van de Nederlandse popgroep BZN.
11 juli » De Chileense voetbalbond schorst Jorge Valdivia, Jorge Vargas, Rodrigo Tello, Pablo Contreras, Reinaldo Navia en Álvaro Ormeño voor twintig interlandduels wegens een vermeend drinkgelag voorafgaand aan de kwartfinale tegen Brazilië bij de strijd om de Copa América.
23 oktober » Umbro wordt voor 408 miljoen euro overgenomen door Nike.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Patrick Crooijmans, "Mannen van Croy", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mannen-van-croy/I3401.php : benaderd 11 februari 2026), "Marinus Karel Crooijmans (1928-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.