Mannen van Croy » Antonia Huberta "Toni" Crooijmans (1903-2002)

Persoonlijke gegevens Antonia Huberta "Toni" Crooijmans 


Gezin van Antonia Huberta "Toni" Crooijmans

Zij is getrouwd met Antonius Gerardus Josephus Lemmens.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1940 te Venray, zij was toen 36 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonia Huberta "Toni" Crooijmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonia Huberta "Toni" Crooijmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Antonia Huberta "Toni" Crooijmans

De toegang tot de afbeeldingen van de publicatie is door de auteur beperkt.

Voorouders (en nakomelingen) van Antonia Huberta Crooijmans

Antonia Huberta Crooijmans
1903-2002

1940

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Antonia Huberta "Toni" Crooijmans



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. CBG, PL Antonia Huberta Crooijmans
    2. Bidprentje Toni Crooijmans

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 mei 1903 lag tussen 2,3 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (52%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
      • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
      • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
      • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
      • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
      • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
    • De temperatuur op 6 mei 1940 lag tussen 4,9 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 10,2 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 27 februari » Ontdekking van C, koolstof C-14.
      • 1 juli » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FK Inter Bratislava.
      • 31 augustus » Eerste uitgave van het opinieblad Vrij Nederland in een oplage van 1000 exemplaren.
      • 27 september » Duitsland, Italië en Japan ondertekenen het Driemogendhedenpact.
      • 7 december » Diergaarde Blijdorp in Rotterdam wordt officieel geopend.
      • 9 december » Het Britse leger valt Italiaanse troepen in Noord-Afrika aan.
    • De temperatuur op 18 november 2002 lag tussen 7,0 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 31 maart » Na een grote aardbeving in de Taiwanese hoofdstad Taipei storten twee hijskranen van de 56ste verdieping van de Taipei 101 naar beneden. Vijf mensen komen om het leven.
      • 28 april » Michele Bartoli wint de 37ste editie van de Amstel Gold Race.
      • 23 mei » Paus Johannes Paulus II reist van Azerbeidzjan naar Bulgarije voor een vierdaags bezoek.
      • 24 mei » Thomas Rupprath scherpt in Warendorf het Europees record op de 100 meter vlinderslag aan tot 51,88.
      • 19 juni » PandaDroom in de Efteling wordt geopend.
      • 31 oktober » Aardbeving nabij San Giuliano di Puglia en Campobasso (Italië).
    • De temperatuur op 22 november 2002 lag tussen 4,6 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (15%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Huwelijk van de Nederlandse kroonprins Willem-Alexander met Máxima Zorreguieta.
      • 24 april » De nieuwe UNMIK-chef, de Duitser Michael Steiner, kondigt in een vergadering van de Veiligheidsraad aan dat hij concrete doelen zal formuleren om Kosovo beter bestuur, degelijke democratie, bescherming van minderheden en consolidatie van de rechtsorde bij te brengen.
      • 16 mei » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui iuris Afghanistan.
      • 26 mei » Zaligverklaring van Kamen Vitchev (1893-1952), Pavel Djidjov (1919-1952) en Josaphat Chichov (1884-1952), Bulgaarse priesters en martelaren, in Plovdiv door Paus Johannes Paulus II.
      • 14 juli » De Nederlandse wielrenner Karsten Kroon wint de achtste etappe in de Ronde van Frankrijk van St. Martin-de-Landelles naar Plouay.
      • 31 oktober » Politicologe Ayaan Hirsi Ali stapt over van de PvdA naar de VVD
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Crooijmans


    De publicatie Mannen van Croy is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Patrick Crooijmans, "Mannen van Croy", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mannen-van-croy/I3329.php : benaderd 8 oktober 2026), "Antonia Huberta "Toni" Crooijmans (1903-2002)".