Mannen van Croy » Wilhelmina Theodora Crooijmans (1878-1957)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Theodora Crooijmans 


Gezin van Wilhelmina Theodora Crooijmans

Zij is getrouwd met Johannes Boumans.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1907 te Beugen en Rijkevoort, zij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Theodora Crooijmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Theodora Crooijmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Wilhelmina Theodora Crooijmans

De toegang tot de afbeeldingen van de publicatie is door de auteur beperkt.

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Theodora Crooijmans

Wilhelmina Theodora Crooijmans
1878-1957

1907

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Wilhelmina Theodora Crooijmans



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. RANB, BS Maashees en Overloon, geboorteakte nr. 18, 27 april 1878 Wijk A nummer 57
    2. BS Boxmeer, overlijdensakte nr. 107, 16 december 1957
    3. ngv-vc Bidprentje Wilhelmina Theodora Crooijmans

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 april 1878 lag rond de 12,2 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
      • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
      • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
      • 2 juli » Eerste Varsity (roeien).
      • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
      • 7 september » William Booth verandert de naam van zijn Christian Mission in The Salvation Army. In Nederlands wordt dit het Leger des Heils genoemd.
    • De temperatuur op 4 februari 1907 lag tussen -2,2 °C en -0,3 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 0,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
      • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
      • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
      • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
      • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
      • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.
    • De temperatuur op 14 december 1957 lag tussen -0,4 °C en 1,6 °C en was gemiddeld 0,4 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 15,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Het eerste elektronische horloge, de Hamilton Electric, komt op de markt.
      • 13 januari » Het speelgoedbedrijf Wham-O produceert de eerste frisbee.
      • 23 februari » Oprichting van het Bisdom Essen in de Bondsrepubliek Duitsland.
      • 14 maart » Arthur Hoyer, Nederlands voetballer
      • 16 mei » Encycliek Invicti Athletae van Paus Pius XII over de Heilige Andrea Bobola.
      • 15 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Coquimbo Unido.
    • De temperatuur op 17 december 1957 lag tussen -9,2 °C en -1,7 °C en was gemiddeld -3,5 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 2 januari » De AOW (Algemene Ouderdomswet) gaat in Nederland in.
      • 3 januari » Het eerste elektronische horloge, de Hamilton Electric, komt op de markt.
      • 17 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Flota Świnoujście.
      • 16 juli » De eerste supersonische transcontinentale vlucht van Californië naar New York in 3 uur, 23 minuten en 8 seconden door John Glenn.
      • 31 oktober » De eerste Duitse kerncentrale wordt in gebruik genomen.
      • 3 november » Lancering van Russische kunstmaan Spoetnik 2 met aan boord de hond Laika.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Crooijmans


    De publicatie Mannen van Croy is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Patrick Crooijmans, "Mannen van Croy", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mannen-van-croy/I3063.php : benaderd 10 februari 2026), "Wilhelmina Theodora Crooijmans (1878-1957)".