Lazarus tree » Sylvia "Tzeitel" (Sylvia "Tzeitel") Kushner (1896-1977)

Persoonlijke gegevens Sylvia "Tzeitel" (Sylvia "Tzeitel") Kushner 

Bron 1

Gezin van Sylvia "Tzeitel" (Sylvia "Tzeitel") Kushner

(1) Zij is getrouwd met Vester Shaul.

Zij zijn getrouwd op 17 januari 1934 te Battle Creek, Calhoun, Michigan, Verenigde Staten, zij was toen 37 jaar oud.


(2) Zij had een relatie met Oran Tabor.


(3) Zij heeft/had een relatie met Morris Raitzer.


Kind(eren):

  1. Rose Raitzer  1913-1985 
  2. Albert Raitzer  1918-1977 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sylvia "Tzeitel" (Sylvia "Tzeitel") Kushner?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sylvia "Tzeitel" (Sylvia "Tzeitel") Kushner

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sylvia "Tzeitel" Kushner

Etta Soroka
± 1820-????
Mordechai Fink
± 1819-1881

Sylvia "Tzeitel" Kushner
1896-1977

(1) 1934

Vester Shaul
1912-1958

(2) 
(3) 
Rose Raitzer
1913-1985

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 augustus 1896 lag rond de 12,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
      • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
      • 15 april » Einde van de eerste moderne Olympische Spelen, zie Olympische Zomerspelen 1896.
      • 2 juni » De in Engeland werkende Italiaanse ingenieur Guglielmo Marconi ontvangt patent voor zijn uitvinding van de draadloze telegrafie.
      • 16 augustus » Skookum Jim Mason vindt een rijke goudader in Klondike (Noordwest Canada). Binnen een jaar komen minstens 50.000 mensen hun geluk beproeven.
      • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
    • De temperatuur op 17 januari 1934 lag tussen 0,5 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 7,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
      • 19 maart » Bisschopswijding van de Nederlander Willem Cobben, apostolisch vicaris van Finland.
      • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
      • 16 april » De Opperste Sovjet, het parlement van de Sovjet-Unie, stelt de titel Held van de Sovjet-Unie in.
      • 3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
      • 4 juli » In Amsterdam breekt het Jordaanoproer uit als reactie op de verlaging van de werklozensteun door het kabinet-Colijn
    • De temperatuur op 1 augustus 1977 lag tussen 8,6 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,3 uur zonneschijn (15%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
      • 6 januari » 242 intellectuelen in Tsjecho-Slowakije ondertekenen het manifest Charta 77 waarin ze onder meer toepassing van de mensenrechten eisen.
      • 26 maart » Het Nederlands voetbalelftal verslaat België met 2-0 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1978. Johnny Rep en Johan Cruijff schieten raak.
      • 7 juni » 70% van de kiezers in Florida stemt voor afschaffing van een wet tegen discriminatie van holebi's: Anita Bryant had succes.
      • 26 juni » De Nederlandse motorcoureur Wil Hartog wint de TT van Assen in de 500cc-klasse.
      • 24 juli » Oprichting van Dire Straits in Londen als "The Cafe Racers".
      • 4 december » Jean-Bédel Bokassa, president van de Centraal-Afrikaanse Republiek, kroont zichzelf tot keizer.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kushner

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kushner.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kushner.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kushner (onder)zoekt.

    De publicatie Lazarus tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    David Chaim, "Lazarus tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/lazarus-tree/I412190277927.php : benaderd 4 maart 2026), "Sylvia "Tzeitel" (Sylvia "Tzeitel") Kushner (1896-1977)".