Lazarus tree » Becky "Riva" "Teitel" (Becky "Riva" "Teitel") Kushner (1896-1973)

Persoonlijke gegevens Becky "Riva" "Teitel" (Becky "Riva" "Teitel") Kushner 

Bron 1

Gezin van Becky "Riva" "Teitel" (Becky "Riva" "Teitel") Kushner

(1) Zij is getrouwd met Nathan "Nusin" Gorbien (Gerbicz).

Zij zijn getrouwd op 21 februari 1915 te Cook County, Illinois, zij was toen 18 jaar oud.


(2) Zij is getrouwd met Max Gaskin.

Zij zijn getrouwd op 22 oktober 1931 te Chicago, Illinois, zij was toen 35 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Becky "Riva" "Teitel" (Becky "Riva" "Teitel") Kushner?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Becky "Riva" "Teitel" (Becky "Riva" "Teitel") Kushner

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Becky "Riva" "Teitel" Kushner

Etta Soroka
± 1820-????
Mordechai Fink
± 1819-1881

Becky "Riva" "Teitel" Kushner
1896-1973

(1) 1915
(2) 1931

Max Gaskin
1886-1976


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 mei 1896 lag rond de 12,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
      • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
      • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
      • 1 maart » De Franse natuurkundige Antoine Henri Becquerel ontdekt het fenomeen radioactiviteit.
      • 6 april » In Athene beginnen de eerste moderne Olympische Spelen.
      • 25 december » John Sousa componeert "The Stars and Stripes Forever".
    • De temperatuur op 22 oktober 1931 lag tussen -3,0 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 3,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
      • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
      • 23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
      • 14 april » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Granada CF.
      • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
      • 17 september » RCA brengt zijn eerste grammofoonplaat uit.
      • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
    • De temperatuur op 3 juli 1973 lag tussen 13,5 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 19,0 °C. Er was 14,3 uur zonneschijn (86%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Uitbarsting van de vulkaan Eldfell op Heimaey, een eiland voor de zuidkust van IJsland. Slechts één persoon kwam hierbij om het leven, terwijl de helft van het eiland werd verwoest door de eruptie.
      • 29 maart » De laatste Amerikaanse militairen verlaten Zuid-Vietnam.
      • 7 april » Eddy Merckx wint de achtste editie van de Amstel Gold Race.
      • 3 juni » Tijdens een luchtvaartshow bij Parijs stort een Russische Tupolev Tu-144 neer. Er vallen vijftien doden, onder wie zes bemanningsleden.
      • 15 september » Karel XVI Gustaaf volgt zijn overleden grootvader Gustaaf VI Adolf op als koning van Zweden.
      • 30 oktober » Bij Istanboel wordt de brug over de Bosporus die Europa en Azië verbindt, geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1888 » Mannes Francken, Nederlands voetballer († 1948)
    • 1901 » Max Euwe, Nederlands wereldkampioen schaken († 1981)
    • 1903 » Oscar Castelo, Filipijns jurist en politicus († 1982)
    • 1905 » Gerrit Achterberg, Nederlands dichter († 1962)
    • 1906 » Giuseppe Siri, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Genua († 1989)
    • 1906 » Lyda Roberti, Pools-Amerikaans filmactrice, zangeres en radioster († 1938)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kushner

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kushner.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kushner.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kushner (onder)zoekt.

    De publicatie Lazarus tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    David Chaim, "Lazarus tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/lazarus-tree/I412190277923.php : benaderd 21 februari 2026), "Becky "Riva" "Teitel" (Becky "Riva" "Teitel") Kushner (1896-1973)".