De temperatuur op 10 oktober 1946 lag tussen 3,9 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
6 februari » Het Dagblad van het Oosten verschijnt weer als zelfstandige krant. Het Parool trekt zich terug uit de regio en de lezers van de Nieuwe Twentsche en Almelosche Courant stappen grotendeels over naar het Dagblad van het Oosten.
22 maart » Jordanië (toen Transjordanië) wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië.
9 mei » Het begin van de ambtstermijn van Umberto II van Italië, de laatste koning van Italië.
9 juni » Koning Rama VIII van Thailand wordt doodgeschoten gevonden in zijn slaapkamer. Hij wordt opgevolgd door zijn broer Bhumibol als koning Rama IX.
1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.
23 augustus » Stichting van de deelstaat Noordrijn-Westfalen in Duitsland en tevens opheffing van de Rijnprovincie en provincie Hannover.
Dag van overlijden 23 juni 2017
De temperatuur op 23 juni 2017 lag tussen 16,8 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 19,6 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (41%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
2 april » Philippe Gilbert wint de 101ste editie van de Ronde van Vlaanderen.
20 juli » De film Dunkirk gaat in Nederland in première, de oorlogsfilm van regisseur Christopher Nolan is voor een deel opgenomen nabij en op Urk.
8 augustus » De Zuid-Afrikaanse president Jacob Zuma overleeft een motie van wantrouwen. De stemming over de motie was geheim.
11 september » Voetbaltrainer Frank de Boer krijgt zijn ontslag als trainer van Crystal Palace na een dienstverband van 77 dagen en vier (verloren) competitiewedstrijden.
11 oktober » De Italiaanse tennisser Fabio Fognini krijgt een boete van 81.000 euro wegens wangedrag tijdens de US Open van ruim een maand eerder.
10 november » Het Nederlands voetbalelftal onder 21 behaalt in de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Jong Andorra zijn grootste zege ooit. De ploeg van bondscoach Art Langeler wint op De Vijverberg met maar liefst 8-0.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I589206.php : benaderd 27 februari 2026), "Lloyd Ray Adams (1946-2017)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.