Kramer Stamboom » Ruth Venstra (1943-2012)

Persoonlijke gegevens Ruth Venstra 

Bronnen 1, 2

Gezin van Ruth Venstra

Zij had een relatie met (Niet openbaar).


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ruth Venstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ruth Venstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ruth Venstra


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 september 1943 lag tussen 10,5 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 10,0 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » Het Nederlandse onderzeebootmoederschip de Colombia wordt ter hoogte van Simonstad door de Duitse onderzeeboot U-516 tot zinken gebracht.
    • 24 mei » Admiraal Karl Dönitz laat de onderzeebootoorlog in de Noord-Atlantische Oceaan afbreken wegens de hoge eigen verliezen.
    • 2 juli » Slag om Koersk.
    • 18 augustus » Nachtelijk bombardement op Peenemünde, uitgevoerd door de RAF onder de codenaam Operation Hydra.
    • 10 september » Duitse troepen bezetten Rome.
    • 7 oktober » Japan executeert 100 Amerikaanse gevangenen op Wake.
  • De temperatuur op 19 september 2012 lag tussen 4,8 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 10,6 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Er was 4,9 uur zonneschijn (39%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Het cruiseschip Costa Concordia loopt bij het eiland Isola del Giglio aan de grond.
    • 16 mei » Het Nederlands voetbalelftal onder 17 prolongeert in Ljubljana de Europese titel. Oranje verslaat de leeftijdgenoten uit Duitsland na strafschoppen (5-4). Na de reguliere speeltijd was de eindstand 1-1.
    • 25 mei » In het Finse stadje Hyvinkää schiet een 18-jarige schutter vanaf een dak meerdere mensen neer, twee overlijden aan hun verwondingen.
    • 10 juli » President Traian Basescu van Roemenië draagt achter gesloten deuren officieel de macht over aan Crin Antonescu, de voorzitter van het parlement.
    • 19 november » In Friesland wordt een verdachte uit Oudwoude opgepakt voor de moord op Marianne Vaatstra in 1999. De man kwam in beeld na een grootschalig DNA-verwantschapsonderzoek.
    • 6 december » Met een rit per koninklijke trein opent Koningin Beatrix officieel de Hanzelijn, de spoorlijn tussen Lelystad en Zwolle.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Venstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Venstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Venstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Venstra (onder)zoekt.

De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I544464.php : benaderd 26 februari 2026), "Ruth Venstra (1943-2012)".