De temperatuur op 13 oktober 1910 lag tussen 6,2 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
Trouwdag 2 oktober 1931
De temperatuur op 2 oktober 1931 lag tussen 9,9 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 2,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
17 september » RCA brengt zijn eerste grammofoonplaat uit.
16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
5 december » Christus Verlosserkathedraal in Moskou wordt verwoest door een order van Jozef Stalin.
9 december » Spanje wordt een republiek.
Dag van overlijden 12 augustus 1946
De temperatuur op 12 augustus 1946 lag tussen 11,4 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
19 januari » Eerste uitzending van RON (Regionale Omroep Noord), de voorloper van RONO.
10 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de achtste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Brazilië.
19 maart » Frans-Guyana, Guadeloupe, Martinique en Réunion worden departementen van Frankrijk.
1 mei » Encycliek Deiparae Virginis Mariae van paus Pius XII over de Tenhemelopneming van Maria.
7 mei » Anton Mussert wordt op de Waalsdorpervlakte geëxecuteerd.
23 augustus » Stichting van de deelstaat Noordrijn-Westfalen in Duitsland en tevens opheffing van de Rijnprovincie en provincie Hannover.
Dag van begraven 16 augustus 1946
De temperatuur op 16 augustus 1946 lag tussen 7,4 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I544453.php : benaderd 10 januari 2026), "Majorie Gibson (1910-1946)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.