De temperatuur op 10 november 1928 lag tussen -5,8 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was 7,4 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
28 februari » De Indiase natuurkundige Chandrasekhara Raman ontdekt het naar hem vernoemde ramaneffect.
28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
28 juli » Prins Hendrik opent de Olympische Spelen in Amsterdam.
19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.
21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
Dag van overlijden 24 maart 2011
De temperatuur op 24 maart 2011 was gemiddeld 9,0 °C. Er was 10,8 uur zonneschijn (87%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
24 mei » Luchtvaartmaatschappij KLM vliegt tot 11 uur in de ochtend niet vanaf Amsterdam naar Noord-Engeland en Schotland in verband met een IJslandse aswolk.
7 juli » De Codex Calixtinus wordt gestolen uit de kathedraal van Santiago de Compostella.
5 augustus » Door een storing bij ict bedrijf Getronics komen de kranten van uitgeverij Wegener zoals de Stentor, De Gelderlander, Brabants Dagblad, Eindhovens Dagblad, PZC, BN DeStem en De Twentsche Courant Tubantia niet uit. Honderdduizenden lezers moeten het zonder hun papieren krant stellen. Via internet is het nieuws wel te lezen.
1 september » De muziekzender TMF stopt met uitzenden in Nederland.
12 december » Franse aanklagers willen dat de beruchte Venezolaanse terrorist Carlos de Jakhals levenslang krijgt, met een minimum van achttien jaar voor hij in aanmerking zou kunnen komen voor vervroegde vrijlating.
19 december » Het automobielbedrijf Saab Automobile wordt na financiële problemen en het afketsen van overnames door Zhejiang Youngman Lotus Automotive en Pang Da, failliet verklaard.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I533663.php : benaderd 12 februari 2026), "Anny Otilde Ramskjel (1928-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.