Kramer Stamboom » Erhart Johan Ramskjell (1927-2017)

Persoonlijke gegevens Erhart Johan Ramskjell 

Bron 1

Gezin van Erhart Johan Ramskjell

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Erhart Johan Ramskjell?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Erhart Johan Ramskjell

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Erhart Johan Ramskjell

Erhart Johan Ramskjell
1927-2017


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Savjord Web Site, Jim Roger Savjord, Erhart Johan Ramskjell, 24 april 2021
    Toegevoegd via een Smart Match
    Stambomen op MyHeritage Familiesite: Savjord Web Site Familiestamboom: 574745351-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 maart 1927 lag tussen -1,1 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 2,1 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 11 mei » De Academy of Motion Picture Arts and Sciences, de "Academy" die de Oscars uitreikt, wordt opgericht.
    • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 31 oktober » Openstelling van de oude spoorweghefbrug De Hef over de Koningshaven in Rotterdam.
    • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
  • De temperatuur op 9 september 2017 lag tussen 8,2 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 12,5 mm neerslag gedurende 7,5 uur. Er was 4,4 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 8 maart » Jihadisten in witte doktersjassen met automatische geweren bestormen een militair ziekenhuis in de Afghaanse hoofdstad Kabul. Bij de aanval vallen 49 doden en vijftig gewonden.
    • 28 mei » NAC Breda promoveert naar de Nederlandse eredivisie na een overwinning in de Play-offs tegen NEC. Na 2 jaar is de ploeg weer terug in de eredivisie.
    • 1 juni » De Amerikaanse president Donald Trump trekt de Verenigde Staten terug uit het klimaatakkoord van Parijs.
    • 2 augustus » Mircea Lucescu volgt Fatih Terim als bondscoach van het Turks voetbalelftal.
    • 18 augustus » In het Spaanse Cambrils rijden terroristen in op het publiek. Er vindt een schietpartij plaats tussen de politie en de daders. De vijf daders worden gedood.
    • 20 oktober » In Lausanne wordt Aquatis Aquarium-Vivarium geopend. Het is het grootste zoetwateraquarium van Europa. Alle vissen beschikken over 2 miljoen liter zwemwater verdeeld over 46 aquaria en terraria.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ramskjell


De publicatie Kramer Stamboom is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Louis Kramer, "Kramer Stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/kramer_stamboom/I533662.php : benaderd 12 februari 2026), "Erhart Johan Ramskjell (1927-2017)".