Hij is getrouwd met Julia Victoria van Iceni.
Zij zijn getrouwd
Kind(eren):
Marius was een legendarische koning van de Britten tijdens de Romeinse bezetting van Groot-Brittannië, zoals verteld in Geoffrey of Monmouth's pseudohistorische Historia Regum Britanniae.
Volgens Geoffrey regeerde hij wijs in de tijd dat de Picten voor het eerst in Groot-Brittannië aankwamen. Een vloot van schepen onder leiding van Sodric kwam uit Scythia en landde in Albany. Eenmaal daar begonnen ze het land te vernietigen en werd Marius gedwongen te reageren. Na talloze veldslagen doodde Marius Sodric en plaatste daar een steen om die triomf te herinneren. Bovendien werd dat land naar hem bekend als Westmorland. Uit respect voor de mensen die hij versloeg, gaf hij hun een klein deel van Albany, Caithness genaamd, om in te wonen. Marius weigerde hen echter vrouwen te geven om te trouwen, dus vluchtten de Picten naar Ierland en namen daar vrouwen.
Marius bouwde nauwe banden met Rome en een goede diplomatie door eerbetoon en respect voor de Romeinse burgers in Groot-Brittannië. Hij volgde de wetten van zijn voorouders enregeerde rechtvaardig.
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.