Het Eiland Schiermonnikoog » Geert Mettingh

Persoonlijke gegevens Geert Mettingh 


    Gezin van Geert Mettingh

    Hij is getrouwd met Bijlke Jelles.

    Toestemming voor het huwelijk is 15 april 1724 verkregen te Groningen.Bron 1

    Geert Mettingh pf: en Bielke jelles Mellema, beide van Winschoten. pro quibus de attstatie van de pastor Steghnerus van Noordbroek in dato den 14 Aprilis 1724. verklarende dat het huwelijk aldaar wettigh was aangegeven.
    Hier van attestatie gepassert

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geert Mettingh?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. Kerkelijke gemeente - GroningenOndertrouwboek 1719-1727

    Over de familienaam Mettingh

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mettingh.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mettingh.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mettingh (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. Hamersma, "Het Eiland Schiermonnikoog", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/het-eiland-schiermonnikoog/I19706.php : benaderd 7 februari 2026), "Geert Mettingh".