Het Eiland Schiermonnikoog » Jan Eltjes van den Berg (1924-2013)

Persoonlijke gegevens Jan Eltjes van den Berg 


Gezin van Jan Eltjes van den Berg

Hij is getrouwd met Jacoba Cornelie Ham.

Zij zijn getrouwd rond 1950.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Eltjes van den Berg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Eltjes van den Berg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Eltjes van den Berg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Schiermonnikoog acte 1924:2
  2. (Niet openbaar)
  3. http://begraafplaatsschiermonnikoog.nl

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 januari 1924 lag tussen -7,0 °C en -0,3 °C en was gemiddeld -4,4 °C. Er was 3,9 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 1 april » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf voor zijn deelname aan de Bierkellerputsch. Hij zit slechts negen maanden in de gevangenis, waar hij het eerste deel van zijn boek Mein Kampf schrijft.
    • 6 april » De fascisten behalen bij parlementsverkiezingen in Italië de absolute meerderheid
    • 7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.
    • 23 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub Esbjerg fB.
    • 6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
    • 2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.
  • De temperatuur op 23 december 2013 lag tussen 4,9 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 8,0 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (31%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Door een botsing tussen twee treinen raken in Zuid-Afrika ongeveer driehonderd mensen gewond. Een volle passagierstrein botste in de ochtendspits in de buurt van Pretoria op een stilstaande trein.
    • 13 februari » Het Australische parlement keurt een wet goed die de Aborigines erkent als oorspronkelijke bewoners van het continent.
    • 9 mei » AZ wint voor de vierde maal in de geschiedenis de KNVB beker. Het wint de finale van het toernooi met 2-1 van titelverdediger PSV.
    • 8 juni » De Zuid-Afrikaanse oud-president Nelson Mandela (94) wordt weer opgenomen in het ziekenhuis in Pretoria. Hij heeft een longinfectie.
    • 13 juni » Debuut van bekende K-pop groep BTS (band).
    • 30 december » Daags na een zelfmoordaanslag op het station, waarbij zeventien doden vielen, wordt er in de Russische stad Wolgograd opnieuw een bomaanslag gepleegd, ditmaal in een volle trolleybus tijdens de ochtendspits. Daarbij komen zeker vijftien mensen om.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Berg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. Hamersma, "Het Eiland Schiermonnikoog", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/het-eiland-schiermonnikoog/I1914.php : benaderd 29 januari 2026), "Jan Eltjes van den Berg (1924-2013)".