Heemskerk door de eeuwen heen » Theodorus Cornelis (Dirk) "Dirk" Heemskerk (1898-1980)

Persoonlijke gegevens Theodorus Cornelis (Dirk) "Dirk" Heemskerk 

Bronnen 1, 2, 3, 4

Gezin van Theodorus Cornelis (Dirk) "Dirk" Heemskerk

Hij is getrouwd met Cornelia Maria (Ko) van Veen.

Zij zijn getrouwd op 4 januari 1927 te Stompwijk, Nederland, hij was toen 28 jaar oud.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Gemeentearchief Leidschendam-Voorburg
Algemeen Gemeente: Stompwijk
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 2
Datum: 04-01-1927
Bruidegom Theodorus Cornelis Heemskerk
Leeftijd: 28
Geboorteplaats: Warmond
Bruid Cornelia Maria van Veen
Leeftijd: 22
Geboorteplaats: Stompwijk
Vader bruidegom Cornelis Heemskerk
Moeder bruidegom Johanna Alida Blom
Vader bruid Johannes van Veen
Moeder bruid Petronella Cornelia van Hagen

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. Jannus Jozef Heemskerk  1929-2015 
  8. (Niet openbaar)


Notities over Theodorus Cornelis (Dirk) "Dirk" Heemskerk

Kind Theodorus Cornelis Heemskerk
Vader Cornelis Heemskerk
Moeder Johanna Alida Blom

Plaats Warmond
Geboortedatum 25-05-1898

Beroep vader bloemkweker

BS Warmond Akte Jaar 1898 Nummer 21
Kind Theodorus Cornelis Heemskerk
 
Vader Cornelis Heemskerk
 
Moeder Johanna Alida Blom
 

 
Plaats Warmond
 
Geboortedatum 25-05-1898
 

 

 
Beroep vader bloemkweker
 

 

 

 
BS Warmond Akte Jaar 1898 Nummer 21
Kind Theodorus Cornelis Heemskerk
Vader Cornelis Heemskerk
Moeder Johanna Alida Blom

Plaats Warmond
Geboortedatum 25-05-1898

Beroep vader bloemkweker

BS Warmond Akte Jaar 1898 Nummer 21

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Cornelis (Dirk) "Dirk" Heemskerk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Cornelis (Dirk) "Dirk" Heemskerk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Nieuw van der Ven Web stamboom, Ted van der Ven, Theodorus Cornelis Heemskerk, 28 februari 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Nieuw van der Ven Web stamboom
    Stamboom: Nieuw van der Ven web stamboom 19-01-2012
  2. Marja van Nierop Website, Marja van Nierop, Theodorus (Dirk) Cornelis Heemskerk, 20 oktober 2013
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Marja van Nierop Website
    Stamboom: van Nierop - van Veen nw2
  3. Heemskerk Web Site, Christie Heemskerk, Theodorus Cornelis Heemskerk, 28 februari 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Heemskerk Web Site
    Stamboom: Heemskerk
  4. Vermeulen Web Site, André Vermeulen, Theodorus Cornelis Heemskerk, 27 februari 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Vermeulen Web Site
    Stamboom: Vermeulen
  5. Rouwkaart

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 mei 1898 lag rond de 13,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
    • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
    • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
    • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
    • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
    • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 4 januari 1927 lag tussen 0.7 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 2,3 mm neerslag. Er was 3,8 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
  • De temperatuur op 8 februari 1980 lag tussen 3,2 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 0.5 mm neerslag gedurende 0.6 uur. Er was -0.1 uur zonneschijn (0%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1980: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,1 miljoen inwoners.
    • 16 mei » Sovjet-atleet Joeri Sedych verbetert tot tweemaal toe het wereldrecord kogelslingeren en brengt het uiteindelijk op een afstand van 80,64 meter.
    • 17 mei » Feyenoord wint de beker in een zinderende finale tegen landskampioen Ajax, in De Kuip. Het wordt 3-1 nadat de Amsterdammers eerst op voorsprong komen. De gestopte strafschop door Joop Hiele lijkt het keerpunt te zijn.
    • 11 augustus » John McEnroe lost Björn Borg voor de tweede keer dit jaar af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals, maar de Amerikaan moet die positie ditmaal al na één week weer afstaan aan de Zweed.
    • 9 september » De Derbyshire vergaat tijdens de tyfoon Orchid, in het zuiden van Japan met de gehele bemanning.
    • 12 september » Militaire staatsgreep in Turkije.
    • 11 oktober » De politieke partijen KVP, ARP en CHU fuseren tot het CDA.
  • De temperatuur op 13 februari 1980 lag tussen 0.7 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1980: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,1 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Staatsgreep in Suriname, door onder anderen Desi Bouterse en Roy Horb: de Sergeantencoup.
    • 24 maart » De El Salvadoraanse aartsbisschop en mensenrechtenactivist Óscar Romero wordt vermoord.
    • 7 april » Tracy Austin lost Martina Navrátilová na 31 weken af als de nummer één op de wereldranglijst der proftennissters. De Amerikaanse moet die positie na twee weken weer afstaan aan haar Tsjechisch-Amerikaanse collega.
    • 27 augustus » Jean-René Bernaudeau wint de eerste editie van de Franse eendaagse wielerwedstrijd Ronde van de Vendée.
    • 11 oktober » De politieke partijen KVP, ARP en CHU fuseren tot het CDA.
    • 23 november » Bij een serie aardbevingen in het zuiden van Italië komen ongeveer 4800 mensen om. Vooral Eboli wordt zwaar getroffen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heemskerk


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ruud Heemskerk, "Heemskerk door de eeuwen heen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/heemskerk-door-de-eeuwen-heen/R505.php : benaderd 5 mei 2025), "Theodorus Cornelis (Dirk) "Dirk" Heemskerk (1898-1980)".