Stamboom Groeneveld » Jan Hendricksz van Driel (in 't Velt) (± 1510-1565)

Persoonlijke gegevens Jan Hendricksz van Driel (in 't Velt) 

Bron 1

Gezin van Jan Hendricksz van Driel (in 't Velt)

Hij is getrouwd met Mariecke Damas Oudeklem.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Hendricksz van Driel (in 't Velt)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Hendricksz van Driel (in 't Velt)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Hendricksz van Driel (in 't Velt)


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. STEENHOEK "Een verbindend element", R.A. Steenhoek, Jan Hendricksz van DRIEL (in 't VELT), 6 februari 2011
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: STEENHOEK "Een verbindend element"
    Stamboom: Steenhoek Prive 4

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1565: Bron: Wikipedia
    • 1 maart » Rio de Janeiro wordt gesticht.
    • 12 maart » Paus Pius IV creëert 23 nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Vieste Ugo Boncompagni.
    • 18 mei » De Ottomaanse Turken slaan het beleg voor Malta om daar de Ridders van de Orde van Malta te verdrijven. Na 117 dagen verbitterde strijd blazen zij de aftocht.
    • 11 september » De Ottomaanse Turken breken na 115 dagen en zware verliezen het beleg van Malta op, dat verdedigd werd door de Orde van Sint-Jan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Driel (in 't Velt)


De publicatie Stamboom Groeneveld is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eric Groeneveld, "Stamboom Groeneveld", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/groeneveld-stamboom/I7558.php : benaderd 12 maart 2026), "Jan Hendricksz van Driel (in 't Velt) (± 1510-1565)".