Stamboom Groeneveld » Huijgh Dircksz (Huijgh Dircksz ) Clapmuts (± 1620-< 1677)

Persoonlijke gegevens Huijgh Dircksz (Huijgh Dircksz ) Clapmuts 

Bron 1

Gezin van Huijgh Dircksz (Huijgh Dircksz ) Clapmuts

Hij is getrouwd met Truijtien Jacobs.

Zij zijn getrouwd op 3 april 1650 te Nieuw-Helvoet.


Kind(eren):

  1. Trijntje Huijgens Clapmuts  ± 1660-1732 
  2. Dirck Huijgensz Clapmuts  ± 1665-???? 


Notities over Huijgh Dircksz (Huijgh Dircksz ) Clapmuts

e Jongh te Rockanje als erfgenamen v. Witte Jobsz, overleden in Nieuwenhoorn, nevens Johan de Winter die ook proc. heeft voor de verdere erfgenamen, transporteren aan Dammis Jansz Pesser won. in Rotterdam 4 G 200 R onder de Quack in de Derde Hoek (belend: o. de wed. v. Nicolaes v. Matenes, z. de weg, w. Soetje Barents, n. Jasper Arens Quack). Verkocht voor f 640class="mi_record_table">="mi_values">

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Huijgh Dircksz (Huijgh Dircksz ) Clapmuts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Huijgh Dircksz (Huijgh Dircksz ) Clapmuts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Huijgh Dircksz Clapmuts

Leentge Huijgen
± 1595-1650

Huijgh Dircksz Clapmuts
± 1620-< 1677

1650

Truijtien Jacobs
± 1630-1681


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Glaser Web Site, Kees van den Berg, Huijghe Dirckse Clapmuts, 30 mei 2009
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Glaser Web Site
    Stamboom: GLASER1

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Clapmuts