Genealogieën vanuit de Antwerpse Rupelstreek » Victor De Belder (1874-1921)

Persoonlijke gegevens Victor De Belder 

  • Hij is geboren in het jaar 1874.
  • Hij is overleden in het jaar 1921, hij was toen 47 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 oktober 2015.

Gezin van Victor De Belder

Hij is getrouwd met Louisa Maria Selderslaghs.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Charles De Belder  ± 1898-????
  2. Frans De Belder  ± 1900-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Victor De Belder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Victor De Belder

Victor De Belder
1874-1921


Charles De Belder
± 1898-????
Frans De Belder
± 1900-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Belder


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Luc Jan Anna Van Camp (Boom-B), "Genealogieën vanuit de Antwerpse Rupelstreek", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogieen-vanuit-de-antwerpse-rupelstreek/I9787.php : benaderd 9 augustus 2025), "Victor De Belder (1874-1921)".