Genealogie Pot en Smit » MAARTJE van WEIJEN (1889-????)

Persoonlijke gegevens MAARTJE van WEIJEN 


Gezin van MAARTJE van WEIJEN

Zij is getrouwd met HUIBERT MEIJDAM.

Zij zijn getrouwd op 4 december 1919 te ALBLASSERDAM, zij was toen 30 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot MAARTJE van WEIJEN?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk MAARTJE van WEIJEN

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van MAARTJE van WEIJEN


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap MAARTJE van WEIJEN



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. ARCHIEF GEMEENTE ALBLASSERDAM, akte 144
    2. ARCHIEF GEMEENTE ALBLASSERDAM, akte 47

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 oktober 1889 lag rond de 6,9 °C. De winddruk was 18 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
      • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
      • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
      • 11 november » Washington wordt een staat van de Verenigde Staten.
      • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
      • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
    • De temperatuur op 4 december 1919 lag tussen 3,9 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 5,4 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
      • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
      • 23 februari » Benito Mussolini richt in Rome zijn fascistische partij op.
      • 28 april » Officiële instelling van de Volkenbond tijdens de vredesbesprekingen in Versailles.
      • 30 mei » Viering van het 300-jarig bestaan van de stad Batavia. Koningin Wilhelmina legt een krans bij het standbeeld van Jan Pieterszoon Coen in Hoorn
      • 11 augustus » Friedrich Ebert, de eerste president van de nieuwe Duitse Republiek tekent de grondwet: de Weimarrepubliek is een feit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1873 » Jaap Eden, Nederlands schaats- en wielerkampioen († 1925)
    • 1876 » Adolpho Ducke, Braziliaans botanicus en entomoloog († 1959)
    • 1893 » Herman Meulemans, Belgisch componist, organist en muziekpedagoog († 1965)
    • 1894 » Pedro Sabido, Filipijns politicus en diplomaat († 1980)
    • 1895 » Lewis Mumford, Amerikaans historicus, wetenschappelijk filosoof en schrijver († 1990)
    • 1899 » Miguel Ángel Asturias, Guatemalteeks schrijver († 1974)

    Over de familienaam Van WEIJEN


    De publicatie Genealogie Pot en Smit is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Sim Mostert, "Genealogie Pot en Smit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie_pot_smit/I950.php : benaderd 25 december 2025), "MAARTJE van WEIJEN (1889-????)".