Genealogie Pot en Smit » FREDERIK SOPHIE WILHELM GAUTIER (1890-????)

Persoonlijke gegevens FREDERIK SOPHIE WILHELM GAUTIER 


Gezin van FREDERIK SOPHIE WILHELM GAUTIER

Hij is getrouwd met CHRISTOFFELINA MARGARETHA BAKKES.

Zij zijn getrouwd op 29 november 1917 te HAARLEM, hij was toen 27 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot FREDERIK SOPHIE WILHELM GAUTIER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk FREDERIK SOPHIE WILHELM GAUTIER

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van FREDERIK SOPHIE WILHELM GAUTIER

ADRIANUS SMIT
1827-1893

FREDERIK SOPHIE WILHELM GAUTIER
1890-????

1917

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap FREDERIK SOPHIE WILHELM GAUTIER



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. ARCHIEF GEMEENTE MEERKERK, akte 7
    2. ARCHIEF GEMEENTE HAARLEM, akte 613

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 februari 1890 lag rond de -1,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
      • 27 juli » Vincent van Gogh schiet zichzelf in de borst met een revolver. Aan zijn verwondingen overlijdt hij twee dagen later, op 29 juli.
      • 6 augustus » William Kemmler sterft als eerste mens op de elektrische stoel.
      • 23 november » Het Groothertogdom Luxemburg wordt losgemaakt uit de personele unie met Nederland.
      • 4 december » Het stoffelijk overschot van Koning Willem III wordt bijgezet in Delft.
      • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
    • De temperatuur op 29 november 1917 lag tussen 8,2 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
      • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
      • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
      • 22 november » In Amsterdam wordt de amateurvoetbalclub VV Sloterdijk opgericht.
      • 15 december » Matrozen van de Z 8 organiseren uit ontevredenheid over de slechte kwaliteit van het brood een eigen voedselactie. Hierbij wordt bij de aanleverende bakkerij het bedorven brood onder druk omgeruild.
      • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam GAUTIER

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam GAUTIER.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over GAUTIER.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam GAUTIER (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Pot en Smit is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Sim Mostert, "Genealogie Pot en Smit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie_pot_smit/I700.php : benaderd 11 oktober 2026), "FREDERIK SOPHIE WILHELM GAUTIER (1890-????)".