Genealogie Pot en Smit » CLASINA BOELE (1878-1946)

Persoonlijke gegevens CLASINA BOELE 


Gezin van CLASINA BOELE

Zij is getrouwd met ANDRIES DEKKER.

Zij zijn getrouwd op 19 maart 1900 te SLIEDRECHT, zij was toen 21 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. JAN CORNELIS DEKKER  1901-1901
  2. JOHANNES DEKKER  ± 1905-1905

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot CLASINA BOELE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk CLASINA BOELE

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van CLASINA BOELE

MAARTEN BOELE
1814-1884

CLASINA BOELE
1878-1946

1900
JOHANNES DEKKER
± 1905-1905

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap CLASINA BOELE



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. ARCHIEF GEMEENTE SLIEDRECHT, akte 242
    2. DIGITALE STAMBOOM ROTTERDAM, akte 1660
    3. ARCHIEF GEMEENTE SLIEDRECHT, akte 24

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 september 1878 lag rond de 15,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
      • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
      • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
      • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
      • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
      • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
    • De temperatuur op 19 maart 1900 lag rond de 2,4 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Duitsland wordt het Bürgerliches Gesetzbuch van kracht.
      • 12 maart » De Nederlandsche Cocaïnefabriek wordt opgericht (beginjaren '70 overgenomen door AkzoNobel).
      • 11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
      • 15 november » Voetbalclub Eendracht ziet het levenslicht.
      • 23 november » Paul Kruger landt te Marseille.
      • 12 december » US Steel wordt opgericht.
    • De temperatuur op 15 april 1946 lag tussen 6,1 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Eerste uitzending van Alistair Cookes Letter from America.
      • 1 mei » In Santa Cruz de la Sierra wordt de Boliviaanse voetbalclub Club Blooming opgericht.
      • 9 mei » Het begin van de ambtstermijn van Umberto II van Italië, de laatste koning van Italië.
      • 4 juli » De Filipijnen worden onafhankelijk van de Verenigde Staten
      • 16 oktober » De doodvonnissen van het Proces van Neurenberg worden voltrokken.
      • 1 november » Priesterwijding van Karol Wojtyła in Kraków.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam BOELE

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BOELE.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BOELE.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BOELE (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Pot en Smit is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Sim Mostert, "Genealogie Pot en Smit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie_pot_smit/I6046.php : benaderd 25 december 2025), "CLASINA BOELE (1878-1946)".