Parenteel families van Uffelen-Kuster en Charlier-Duvee » Catharina Hilssen) Helsjen (Hölsgau

Persoonlijke gegevens Catharina Hilssen) Helsjen (Hölsgau 


Gezin van Catharina Hilssen) Helsjen (Hölsgau

Zij is getrouwd met Peter Lahnstein.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Margaretha Lahnstein  1847-1922 


Notities over Catharina Hilssen) Helsjen (Hölsgau

Toevoeging in trouwacte Jan Hendrik Duvé met dochter Margaretha: ook wel genaamd geweest Hölsgau

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Hilssen) Helsjen (Hölsgau?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Hilssen) Helsjen (Hölsgau

Catharina Hilssen) Helsjen (Hölsgau
????-


Peter Lahnstein
± 1805-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geboorteacte Margaretha

Over de familienaam Hilssen) Helsjen (Hölsgau


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul van Uffelen, "Parenteel families van Uffelen-Kuster en Charlier-Duvee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-uffelen-kuster-charlier-duvee/I188.php : benaderd 9 augustus 2025), "Catharina Hilssen) Helsjen (Hölsgau".