Genealogie Van Mierlo » Theodorus Johannes van Mierlo (1862-1940)

Persoonlijke gegevens Theodorus Johannes van Mierlo 

    (Theodorus)
    (Theodorus Johannes)
  • Hij is geboren op 5 december 1862 in Arnhem, Gelderland, Nederland.
    BS Arnhem Geboorten akte 833 d.d. 05-12-1862
    Gradus Theodorus van Mierlo, 37 jaar, landbouwer, Hommelscheweg
    Maria van Ingen
    geboren op vrijdag 5 december 1862 om 04.00 uur:
    Theodorus Johannes
    Antonius van Baal 28 jaar landbouwer
    Wouter Lap 26 jaar landbouwer
  • Beroep: 1888: arbeider.
  • Hij is overleden op 13 mei 1940 in Arnhem, Gelderland, Nederland, hij was toen 77 jaar oud.
    Clara Rosina Maria Verheijen was bij overlijden echtgenote ;Archieflocatie: Gelderland; Toegangnr: 0207; Inventarisnr: 9711; Gemeente: Arnhem; Soort akte: overlijden; Nummer: 481; Aangiftedatum: 14-05-1940; geboortepl: Arnhem, oud 77 jaar; ouder Volgens Overlijdensakte Gradus Th
  • Een kind van Gradus Theodorus van Mierlo en Maria van Ingen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 juli 2006.

Gezin van Theodorus Johannes van Mierlo

Hij is getrouwd met Clara Rosina Maria Verheijen.

Gelders Archief; 0207; 174; Arnhem; Huwelijksakte; 309; 24-11-1886
bruidegom: 23 jaar.; bruid: 20 jaar.

Zij zijn getrouwd op 24 november 1886 te Arnhem, Gelderland, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Cornelis van Mierlo  1893-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Johannes van Mierlo?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Johannes van Mierlo

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Johannes van Mierlo


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 december 1862 lag rond de 3,3 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 9 maart » Slag bij Hampton Roads, De Slag bij Hampton Roads vond plaats tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Het was de eerste zeeslag tussen gepantserde stoomschepen.
      • 5 mei » Slag bij Puebla, Mexico verslaat de Fransen. Deze overwinning wordt elk jaar gevierd onder de naam Cinco de mayo.
      • 7 mei » Het centrum van Enschede wordt door brand verwoest.
      • 25 mei » Eerste Slag bij Winchester tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning.
      • 10 juli » Canonisatie van de HH. Paulus Miki en gezellen ("de 26 martelaren van Nagasaki").
      • 23 oktober » Troonsafstand van koning Otto I van Griekenland
    • De temperatuur op 24 november 1886 lag rond de 5,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
      • 2 mei » Ericus Gerhardus Verkade opent de stoom-, brood- en beschuitfabriek 'De Ruyter'.
      • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
      • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
      • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
      • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
    • De temperatuur op 13 mei 1940 lag tussen 2,2 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 21 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt tegen België. Het is de laatste interlandwedstrijd onder leiding van Bob Glendenning. Langer dan de Engelse trainer hield niemand het bij de nationale ploeg uit: op 2 november 1924 debuteerde hij.
      • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Capitulatie van het Nederlandse leger.
      • 17 mei » Hitler bepaalt dat Nederland geen militair, maar een civiel Duits bestuur zal krijgen.
      • 10 juli » Begin van de slag om Engeland.
      • 11 september » Hitler schort het bevel tot de landing in Engeland drie dagen op; hij stelt ook op 14 en 17 september de beslissing uit.
      • 27 september » Duitsland, Italië en Japan ondertekenen het Driemogendhedenpact.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Mierlo


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans van Mierlo, "Genealogie Van Mierlo", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-mierlo/I4167.php : benaderd 30 januari 2026), "Theodorus Johannes van Mierlo (1862-1940)".