Genealogie Van Catz » Karel Petrus "Karel" Tholens (1882-1971)

Persoonlijke gegevens Karel Petrus "Karel" Tholens 


Gezin van Karel Petrus "Karel" Tholens

(1) Hij is getrouwd met Margaretha Francisca Maria Verheyen (Verheijen).

Zij zijn getrouwd op 7 augustus 1912 te Amsterdam, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Josephina Adriana Maria Verschure.

Zij zijn getrouwd op 12 september 1929 te Eindhoven, hij was toen 47 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over Karel Petrus "Karel" Tholens

Aannemer

Detail resultaat: (Bruidegom)

Bruidegom Karel Petrus Tholens
Bruid Josephina Adriana Maria Verschure
Plaats Eindhoven
Huwelijksdatum 12-09-1929
Bronverwijzing BS Eindhoven30i1929550

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Noord-Hollands Archief
Algemeen Gemeente: Amsterdam
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: reg.2F;fol.2v
Datum: 07-08-1912
Bruidegom Karel Petrus Tholens
Leeftijd: 29
Geboorteplaats: Gouda
Bruid Margaretha Francisca Maria Verheijen
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: Amsterdam
Vader bruidegom Cornelis Theodorus Tholens
Moeder bruidegom Christina van Vuuren
Vader bruid Jozef Antonius Verheijen
Moeder bruid Catharina Margretha Eenhorst
Nadere informatie beroep Bg.:architect;beroep vader Bg.:aannemer;beroep vader Bd.:organist

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Karel Petrus "Karel" Tholens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Karel Petrus "Karel" Tholens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 augustus 1882 lag rond de 15,7 °C. Er was 0.8 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
    • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
    • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
    • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
    • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
  • De temperatuur op 12 september 1929 lag tussen 9,0 °C en 27,8 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 3,3 mm neerslag. Er was 8,2 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 18 januari » IJe Wijkstra doodt in het Groningse Doezum vier veldwachters die zijn minnares Aaltje van der Tuin bij hem willen weghalen.
    • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
    • 4 maart » Herbert Hoover wordt beëdigd als 31e president van de Verenigde Staten
    • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
    • 6 juni » Verheffing van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland tot Apostolisch vicariaat IJsland.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
  • De temperatuur op 30 november 1971 lag tussen -1,8 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 19 mei » Lancering van Mars 2, het eerste Russische ruimtevaartuig dat in een baan om Mars draait en waarvan de lander als eerste toestel het oppervlak bereikt.
    • 23 mei » In het Begijnhof in Amsterdam overlijdt de laatste begijn.
    • 25 mei » De Efteling opent de attractie Diorama.
    • 29 juni » Drie Russische kosmonauten komen om bij terugkeer van hun Sojoez 11 uit de ruimte.
    • 1 juli » De Utrechtse gemeentes Jutphaas en Vreeswijk worden samengevoegd tot de nieuwe gemeente Nieuwegein.
    • 10 juli » Godfried Bomans begint een verblijf van één week op Rottumerplaat.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Tholens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tholens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tholens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tholens (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Van Catz is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leon van Catz, "Genealogie Van Catz", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-van-catz/I5301.php : benaderd 30 april 2025), "Karel Petrus "Karel" Tholens (1882-1971)".