Genealogie Trimp » Johannes van der Kemp (1900-< 2000)

Persoonlijke gegevens Johannes van der Kemp 


Gezin van Johannes van der Kemp

(1) Hij is getrouwd met Hendrika Adriana Trimp.

Zij zijn getrouwd op 2 november 1921 te Gouda, hij was toen 21 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Anna Adriana van Diggelen.

Zij zijn getrouwd op 9 april 1930 te 's-Gravenhage, hij was toen 30 jaar oud.


Notities over Johannes van der Kemp

Huisschilder

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van der Kemp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes van der Kemp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes van der Kemp

Johannes van der Kemp
1900-< 2000

(1) 1921
(2) 1930

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 april 1930 lag tussen 5,3 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 2,4 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 5 april » In een gebaar van burgerlijke ongehoorzaamheid breekt Mahatma Gandhi de Britse wet door naar de zee te lopen en zout te maken.
    • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • 25 november » Op Java begint een uitbarsting van de vulkaan Merapi. 13 dorpen worden vernietigd, en 23 andere zwaar beschadigd. Er sterven meer dan 1300 mensen. Pas in september 1931 komt de vulkaan weer tot rust.
    • 16 december » Oprichting hockeyclub MEP uit Boxtel.

Over de familienaam Van der Kemp


De publicatie Genealogie Trimp is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Ploegman, "Genealogie Trimp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-trimp/I652.php : benaderd 5 februari 2026), "Johannes van der Kemp (1900-< 2000)".