Steffen(s) Nederland, Genealogie Steffens » Albertus Steffens (1902-1966)

Persoonlijke gegevens Albertus Steffens 


Gezin van Albertus Steffens

Hij is getrouwd met Anna Theodora Welage.

Zij zijn getrouwd op 6 februari 1941 te Hoofddorp, Noord-Holland, hij was toen 38 jaar oud.

Bron huwelijk: Geneanet ; Ton Uivel ; 20131210

Hun kinderen:
Pieter
Theo
Bron: Familieadvertenties CBG

Huwelijk op 6 februari 1941 te Haarlemmermeer
Bruidegom: Albertus Steffens, geboren te Haarlem, 38 jaar oud, veehandelaar van beroep
Bruid: Anna Theodora Welage, geboren te Sloten (Noord-Holland), 25 jaar oud
Vader van de bruidegom: Pieter Steffens
Moeder van de bruidegom: Johanna Klumper
Vader van de bruid: Theodorus Welage, veehandelaar van beroep
Moeder van de bruid: Maria Catharina Droogh
Bronvermelding: Noord-Hollands Archief, BS Huwelijk ; Haarlemmermeer, 6 februari 1941, aktenummer 14.

Verhuisd naar Vijfhuizen, Haarlemmermeer op 10-03-1941.
Bron: www.geneanet.org ; Harry van Rijn ; 20211207.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Albertus Steffens

Bij lichting 1921 geschikt bevonden voor de adm. dienst.
Bron: www.militieregisters.nl

Bron Overlijdensdatum: Familieadvertenties CBG

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus Steffens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertus Steffens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertus Steffens


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 maart 1902 lag tussen -0,7 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 2,9 uur zonneschijn (24%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 8 mei » Op Martinique barst een vulkaan uit. Gloeiend hete lava stroomt over de hellingen van de Mont Pelée naar beneden. Ten gevolge van die uitbarsting verliezen vele mensen het leven en wordt de voornaamste stad op het eiland, Saint Pierre, verwoest.
      • 31 mei » Einde van de Tweede Boerenoorlog in Zuid-Afrika.
      • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
      • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
      • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 6 februari 1941 lag tussen -10,5 °C en -4,5 °C en was gemiddeld -6,4 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 6,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Groot-Brittannië start in de Tweede Wereldoorlog Operatie Claymore, een invasie van de Noorse eilandengroep Lofoten.
      • 10 april » Met steun van Adolf Hitler wordt de 'onafhankelijke staat van de Kroaten' geproclameerd.
      • 5 juli » Rijkscommissaris voor de bezette Nederlandse gebieden Seyss-Inquart ontbindt – op de NSB na – alle politieke partijen in Nederland.
      • 21 oktober » Massamoorden door de nazi's in onder meer Kragujevac.
      • 6 december » De Belgische koning Leopold trouwt met de twintig jaar jongere Lilian Baels.
      • 17 december » Duitse overwinning op Sebastopol.
    • De temperatuur op 13 januari 1966 lag tussen -5,8 °C en -1,4 °C en was gemiddeld -3,0 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Een uitspraak van John Lennon, "We (The Beatles) are more popular than Jesus", doet later veel stof opwaaien in de VS.
      • 10 maart » De oorlogsmisdadiger Horst Schumann (voormalig selectiearts van Auschwitz) wordt in Ghana gearresteerd.
      • 28 mei » In het Disneyland Park te Anaheim opent de attractie "It's a small world".
      • 3 juni » De astronauten Stafford en Cernan bevinden zich aan boord van de Gemini 9A die ruim 72 uur in de ruimte verblijft.
      • 4 augustus » Loebas Oosterbeek richt de Vereniging van Dienstplichtige Militairen (VVDM) op.
      • 15 oktober » Bisschopswijding van Theodorus Zwartkruis, Nederlands bisschop van Haarlem.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Steffens

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Steffens.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Steffens.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Steffens (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Klaas Steffens, "Steffen(s) Nederland, Genealogie Steffens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-steffens/I6856.php : benaderd 12 februari 2026), "Albertus Steffens (1902-1966)".