Steffen(s) Nederland, Genealogie Steffens » Johanna Klumper (1877-1937)

Persoonlijke gegevens Johanna Klumper 


Gezin van Johanna Klumper

Zij is getrouwd met Pieter Steffens.

Zij zijn getrouwd op 25 mei 1898 te Haarlem (NH), zij was toen 20 jaar oud.

Bron: Kennemerland Haarlem Akte Jaar 1898 Nummer 152
Plaats: Haarlem ; Huwelijksdatum 25-05-1898

Bruidegom: Pieter Steffens , Haarlem , 21 , koopman
Vader: Pieter Steffens
Moeder: Maria Catharina van Tongeren
Bruid: Johanna Klumper , Amsterdam , 20 ,
Vader: Albertus Klumper
Moeder: Johanna Wolper.

Kind(eren):

  1. Pieter Steffens  1898-1972 
  2. Albertus Steffens  1902-1966 
  3. Johannes Steffens  1906-1907
  4. Johannes Steffens  1909-1978


Notities over Johanna Klumper

Overledene: Johanna Klumper ; Geslacht: V ; Overlijdensdatum: 04-01-1937 ; Leeftijd: 59 ; Overlijdensplaats: Haarlem
Vader: Albertus Klumper
Moeder: Johanna Wolper
Partner: Pieter Steffens
Relatie: et
Nadere informatie: geboortepl.:Amsterdam
Bron: Burgerlijke stand - Overlijden ; Archieflocatie: Noord-Hollands Archief ; Algemeen: Gemeente: Haarlemmermeer ; Soort akte: Overlijdensakte ; Aktenummer: 24 ; Aangiftedatum: 13-01-1937

Naam: Begraafplaats Kleverlaan
Adres: Kleverlaan 7 2023 JC Haarlem
Persoonslijst
NaamGeborenOverledenLeeftijdEchtgeno(o)t(e)
Johanna KLUMPER04-07-187704-01-193759STEFFENS
Pieter STEFFENS05-02-187718-10-194063
Grafinformatie: Foto grafnummer: 1153937 ; Begraafplaats Kleverlaan, Kleverlaan 7, Haarlem ; Graf id-nummer: 1153937 ; Begraafplaatsnr.: 914

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Klumper?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Klumper

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Klumper


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 juli 1877 lag rond de 20,5 °C. Er was 4 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 20 juni » Alexander Graham Bell zet de eerste commerciële telefoondienst op in Hamilton, Ontario.
    • 15 augustus » In hun uitvindersvete behaalt Edison toch nog een kleine overwinning op Bell: door Edisons toedoen op deze dag zeggen we tegenwoordig "hallo" als begroeting aan de telefoon en niet "ahoy" (Bells keuze).
    • 16 november » Paus Pius IX roept de Heilige Franciscus van Sales (1567-1622) uit tot kerkleraar.
    • 29 november » Thomas Edison demonstreert voor het eerst zijn fonograaf.
    • 6 december » De eerste editie van The Washington Post verschijnt.
    • 14 december » Servië wordt bondgenoot van Rusland in de oorlog tegen Turkije.
  • De temperatuur op 25 mei 1898 lag rond de 13,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 74%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
    • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
    • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
    • 30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
    • 6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
    • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 4 januari 1937 lag tussen 6,4 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 2,1 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de finale met 2-0 te winnen van Brazilië.
    • 3 juni » De Engelse ex-koning Eduard VIII trouwt met zijn grote liefde Wallis Simpson. De verliefde koning mocht van de Engelse regering niet met haar trouwen omdat Wallis reeds gescheiden was en bovendien was zij Amerikaanse. De koning deed daarom eind 1936 afstand van de troon. Het echtpaar gaat vanaf dan verder leven als Hertog en Hertogin van Windsor in Frankrijk.
    • 8 juni » Wereldpremière van de Carmina Burana van Carl Orff in de Alte Oper in Frankfurt am Main.
    • 11 juli » De Nederlander J.K. Hoekstra vestigt het huidige Nederlandse record zweefvliegen (duurvlucht) door 24 uur en 3 minuten in de lucht te blijven.
    • 20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
    • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Klumper

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klumper.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klumper.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klumper (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Klaas Steffens, "Steffen(s) Nederland, Genealogie Steffens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-steffens/I2015.php : benaderd 5 februari 2026), "Johanna Klumper (1877-1937)".