Genealogie Sepers » Akke Woudstra (1921-1989)

Persoonlijke gegevens Akke Woudstra 


Gezin van Akke Woudstra

Zij is getrouwd met Hendrikus Kamstra.

Zij zijn getrouwd op 31 juli 1945 te Wonseradeel, Friesland, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Akke Woudstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Akke Woudstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Akke Woudstra

Janke Haagsma
1851-1895

Akke Woudstra
1921-1989

1945

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 januari 1921 lag tussen 2,8 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
      • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
      • 5 mei » Het parfum Chanel Nº5 wordt gelanceerd.
      • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
      • 21 juli » Riffijnse opstandelingen aangevoerd door Mohammed Abdelkrim El Khattabi overwinnen Spaanse troepen bij de Slag om Annual in Noord-Marokko.
      • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
    • De temperatuur op 31 juli 1945 lag tussen 7,9 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
      • 7 maart » De geallieerden krijgen de ongeschonden Ludendorffbrug over de Rijn in Remagen in handen.
      • 14 maart » Herman van Veen, Nederlands cabaretier, zanger, componist en schrijver
      • 15 juli » Leopold III, koning der Belgen, wil een volksraadpleging alvorens af te treden (Koningskwestie).
      • 17 augustus » Soekarno roept de republiek Indonesië uit.
      • 13 november » Generaal Charles de Gaulle wordt gekozen tot president van het voorlopige bewind van Frankrijk.
      • 30 november » Benoeming van Joseph Baeten tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Breda.
    • De temperatuur op 6 maart 1989 lag tussen 7,1 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (71%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
      • 6 februari » De Haïtiaanse politie arresteert drie oppositieleiders die hebben opgeroepen tot een tweedaagse staking waarmee zij het aftreden van generaal Prosper Avril wilden afdwingen.
      • 15 april » Op het Plein van de Hemelse Vrede in Peking begint een studentenopstand.
      • 7 juni » SLM-ramp: een DC-8 met aan boord de meest talentvolle voetballers van Surinaamse afkomst stort bij de landing op Zanderij bij Paramaribo neer. Slechts 11 mensen overleven de crash.
      • 21 juni » De Sovjet-Unie en Iran sluiten een hele reeks economische en wetenschappelijke samenwerkingsakkoorden; grootscheepse wapenleveranties van Moskou aan Teheran zijn ook mogelijk.
      • 6 december » In Montreal, Canada schiet een man 14 vrouwen dood op een hogeschool.
      • 22 december » Na een week van bloedige demonstraties neemt Ion Iliescu het presidentschap over van Roemenië, waardoor Nicolae Ceaușescu's communistische bewind tot een einde komt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Woudstra

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Woudstra.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Woudstra.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Woudstra (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Sepers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Matthijs Sepers, "Genealogie Sepers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-sepers/I12756.php : benaderd 3 maart 2026), "Akke Woudstra (1921-1989)".