Stamboom Scholl-ten Broeke en Jansen-Roozen » Jochem Pietro "Joop" Bergman (1944-2016)

Persoonlijke gegevens Jochem Pietro "Joop" Bergman 


Gezin van Jochem Pietro "Joop" Bergman

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 15 maart 1968 te Doetinchem, Gelderland, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jochem Pietro "Joop" Bergman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jochem Pietro "Joop" Bergman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jochem Pietro Bergman

Jan Bergman
1916-1976

Jochem Pietro Bergman
1944-2016

1968
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 september 1944 lag tussen 12,3 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 0.1 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Tweede Wereldoorlog: nazi-troepen bezetten Hongarije.
    • 21 april » Vrouwen in Frankrijk krijgen stemrecht.
    • 16 mei » Sinti en Roma in Auschwitz-Birkenau komen in opstand tegen dreigende massamoord door vergassing.
    • 23 augustus » Oblast Pskov wordt gesticht als afsplitsing van oblast Leningrad.
    • 31 oktober » Oprichting van de MARVA, de Marine Vrouwen Afdeling.
    • 8 december » Bij een overval op de Leeuwarder gevangenis Blokhuispoort worden 51 verzetsmensen bevrijd.
  • De temperatuur op 15 maart 1968 lag tussen 1,3 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 4,2 °C. Er was 8,8 mm neerslag gedurende 5,1 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (20%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
    • 9 februari » De eerste Rotterdamse metrolijn en tevens kleinste ter wereld wordt geopend door prinses Beatrix samen met haar echtgenoot.
    • 5 juni » Robert F. Kennedy wordt neergeschoten in het Ambassador Hotel in Los Angeles door Sirhan Sirhan. Hij overlijdt de volgende dag.
    • 1 juli » Oprichting van profvoetbalclub Fortuna Sittard na een fusie tussen Fortuna '54 en RKSV Sittardia.
    • 6 september » Swaziland wordt onafhankelijk.
    • 21 september » Harry Steevens wint de derde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 12 oktober » XIX Olympiade gehouden in Mexico-Stad.
  • De temperatuur op 3 december 2016 lag tussen -4.3 °C en 8,1 °C en was gemiddeld -0.1 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 2 januari » De proloog van de Dakar Rally wordt stilgelegd nadat de auto van de Chinese coureur Guo Meiling op het publiek is ingereden. Daarbij raken zeker tien toeschouwers gewond.
    • 9 januari » Officiële opening van het Parc Olympique Lyonnais, een voetbalstadion met een capaciteit van 59.186 plaatsen en de thuishaven van de Franse topclub Olympique Lyon.
    • 2 mei » De Engelsman Mark Selby wordt voor de tweede keer wereldkampioen snooker door in de finale de Chinees Ding Junhui met 18-14 te verslaan.
    • 6 juli » President Barack Obama van de Verenigde Staten ziet af van een plan om het aantal Amerikaanse soldaten in Afghanistan terug te brengen van 9.800 nu tot 5.500, begin 2017.
    • 7 augustus » In Afghanistan worden een Amerikaanse en een Australische hoogleraar ontvoerd.
    • 12 augustus » Zestien jaar na zijn overwinning op de Olympische Zomerspelen in Sydney wint de Amerikaanse zwemmer Anthony Ervin opnieuw goud op de 50 meter vrije slag.
  • De temperatuur op 9 december 2016 lag tussen 7,4 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Een Canadese man die vijf jaar geleden door de Taliban in Afghanistan is ontvoerd op beschuldiging van spionage is met behulp van Qatar bevrijd, aldus minister van Buitenlandse Zaken Stefan Dion.
    • 30 juli » Bauke Mollema wint de Clásica San Sebastián.
    • 3 augustus » Het ANC van president Jacob Zuma krijgt bij lokale verkiezingen in Zuid-Afrika zware klappen. De partij verliest onder meer de macht in de metropool Tshwane, waar de bestuurlijke hoofdstad Pretoria het hart van vormt.
    • 5 augustus » De Olympische Zomerspelen 2016 in Rio de Janeiro gaan van start.
    • 6 augustus » De Belg Greg Van Avermaet behaalt de gouden medaille in de wegwedstrijd wielrennen op de Olympische Spelen in Rio de Janeiro
    • 4 december » Lode Aerts wordt gewijd als de 27ste bisschop van Brugge.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1942 » Lee Dorman, Amerikaans basgitarist († 2012)
  • 1943 » Cees Waal, Nederlands burgemeester, jurist en politicus († 2011)
  • 1944 » Graham Taylor, Engels voetballer en voetbalcoach († 2017)
  • 1944 » Hans Ree, Nederlands schaker
  • 1945 » Carmen Maura, Spaans actrice
  • 1945 » Jessye Norman, Amerikaans operazangeres († 2019)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bergman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bergman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bergman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bergman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerrit Scholl, "Stamboom Scholl-ten Broeke en Jansen-Roozen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-scholl/I1933.php : benaderd 8 augustus 2025), "Jochem Pietro "Joop" Bergman (1944-2016)".