Genealogie Lemckert » Bertha Schaafsma (1897-1929)

Persoonlijke gegevens Bertha Schaafsma 

Bronnen 1, 2Bron 1

Gezin van Bertha Schaafsma

Zij is getrouwd met Johan Willem Hendrik Pauptit.

Zij zijn getrouwd op 13 september 1921 te Beverwijk, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.Bron 2

Getuige: Willem de Zoete

Kind(eren):

  1. Nn Pauptit  1927
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bertha Schaafsma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Bertha Schaafsma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Bertha Schaafsma

Anna Storm
± 1874-< 1929

Bertha Schaafsma
1897-1929

Bertha Schaafsma

1921
Nn Pauptit
1927-1927

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Geboorte Bertha Schaafsma, WIE28103676
    hoofdpersoonnaam=Bertha Schaafsma
    hoofdpersoongeslacht=Vrouw
    hoofdpersoongebdatum=07-04-1897
    hoofdpersoongebplaats=Beverwijk
    hoofdpersoonvader=Pieter Anne Schaafsma
    hoofdpersoonmoeder=Anna Storm
    gebeurtenis=Geboorte
    aktedatum=09-04-1897
    akteplaats=Beverwijk
    erfgoedinstelling=Noord-Hollands Archief
    aktenummer=62
    brontype=BS Geboorte
    Instellingsplaats=Haarlem
    Collectiegebied=Noord-Holland
  2. Huwelijk Johan Willem Hendrik Pauptit, WIE31940947(3)
    hoofdpersoonnaam=Johan Willem Hendrik Pauptit
    hoofdpersoonberoep=boterhandelaar
    hoofdpersoonleeftijd=25
    hoofdpersoongebplaats=Loosduinen
    partnernaam=Bertha Schaafsma
    partnerleeftijd=24
    partnergebplaats=Beverwijk
    hoofdpersoonvader=Jacobus Pauptit
    hoofdpersoonmoeder=Carolina Elisabeth Lemckert
    partnervader=Pieter Anne Schaafsma
    partnermoeder=Anna Storm
    trdatum=13-09-1921
    trplaats=Beverwijk
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=13-09-1921
    akteplaats=Beverwijk
    erfgoedinstelling=Noord-Hollands Archief
    aktenummer=52
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Haarlem
    Collectiegebied=Noord-Holland
    Aktesoort=H

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 april 1897 lag rond de 10,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 42%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 19 februari » De aartsbisschoppen van Canterbury en York weerleggen in hun brief Saepius Officio de argumenten van Paus Leo XIII in zijn brief Apostolicae Curae tegen de geldigheid van de wijdingen in de Kerk van Engeland.
    • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
    • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
    • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
    • 31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
    • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
  • De temperatuur op 13 september 1921 lag tussen 10,7 °C en 18,7 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 6,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
    • 3 februari » In München vindt de eerste massabijeenkomst van de NSDAP plaats.
    • 25 februari » Georgië wordt bezet door de Sovjet-Unie.
    • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
    • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
    • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
  • De temperatuur op 13 juli 1929 lag tussen 11,1 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
    • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
    • 14 april » De eerste Grand Prix Formule 1 van Monaco wordt gereden.
    • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
    • 23 juli » Inwijding van de Christus Koning-kathedraal in Reykjavik door kardinaal Willem Marinus van Rossum, prefect van de Propaganda Fide.
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schaafsma


De publicatie Genealogie Lemckert is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henk Lemckert, "Genealogie Lemckert", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-lemckert/I2298.php : benaderd 4 maart 2026), "Bertha Schaafsma (1897-1929)".