Genealogie Kramer » Willem Blok (1921-2005)

Persoonlijke gegevens Willem Blok 


Gezin van Willem Blok

Hij is getrouwd met Adriana W H Poppen.

Zij zijn getrouwd op 22 januari 1947 te Krommenie, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. Anke Gerarda Blok  1951-2022 
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. Jan Robbert Blok  1958-2021

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Blok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Blok

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Blok


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 februari 1921 lag tussen 5,3 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 6,5 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
      • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
      • 27 juli » Eerste isolatie van insuline door Frederick Banting en Charles Best.
      • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.
    • De temperatuur op 22 januari 1947 lag tussen -4,9 °C en 0,3 °C en was gemiddeld -2,9 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Oprichting NRU, voorloper van de NTS.
      • 21 februari » Edwin Land demonstreert de eerste instant fotocamera, de Polaroid Land Camera geheten.
      • 14 maart » Peter Skellern, Engels singer-songwriter († 2017)
      • 25 maart » Splitsing van Schotland in twee Rooms-katholieke kerkprovincies: het bestaande Aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het Aartsbisdom Glasgow met twee nieuwe bisdommen (het Bisdom Motherwell en het Bisdom Paisley).
      • 26 juli » Benoeming van Antonius Hanssen tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
      • 6 november » Meet the Press, Amerika's langstlopende televisieprogramma, wordt voor het eerst uitgezonden.
    • De temperatuur op 12 januari 2005 lag tussen 5,4 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 4,5 uur zonneschijn (55%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 15 maart » De Kosovaarse president Ibrahim Rugova ontsnapt aan de dood als een bom ontploft in een vuilnisbak die langs de weg staat waarlangs hij met zijn auto passeert.
      • 28 juni » Opening van het zaligverklaringsproces van paus Johannes Paulus II (1920-2005) in de Sint-Jan van Lateranen te Rome.
      • 2 juli » Live 8, een geheel van synchroon lopende benefietconcerten, vindt plaats op verschillende plekken rond de wereld.
      • 24 juli » Lancering van TeleSUR, een initiatief, onder impuls van de Venezolaanse president Hugo Chávez, van de Zuid-Amerikaanse regeringen van Argentinië, Brazilië, Cuba, Uruguay en Venezuela, dat een tegenhanger wenst te worden voor bijvoorbeeld CNN qua berichtgeving over Zuid-Amerika en dat de regionale integratie wil bevorderen. De Venezolaanse regering heeft 51% van de aandelen van Telesur in handen. De Amerikaanse regering reageert uiterst kritisch op dit volgens haar anti-Amerikaanse initiatief.
      • 24 augustus » Leanne van den Hoek wordt als eerste vrouw bevorderd tot generaal bij de Koninklijke Landmacht.
      • 26 november » Maureen Groefsema wordt met haar 14 jaar de jongste Nederlands judokampioene ooit bij de senioren.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Blok

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blok.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blok.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blok (onder)zoekt.

    De publicatie Genealogie Kramer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cornelis Kramer, "Genealogie Kramer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-kramer/I602.php : benaderd 5 maart 2026), "Willem Blok (1921-2005)".