Genealogie Klein » Aafke Kempenaar (1908-1998)

Persoonlijke gegevens Aafke Kempenaar 


Gezin van Aafke Kempenaar

Zij is getrouwd met Jan van Leijen.

Zij zijn getrouwd op 8 december 1934 te Dantumadeel (Friesland), zij was toen 26 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aafke Kempenaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. https://www.openarch.nl/frl:e12852ce-09d0-11e5-9841-dfe10871428e

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 juni 1908 lag tussen 12,6 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 6,8 mm neerslag. Er was 3,1 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
    • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
    • 12 juli » Noorwegen en Zweden spelen beide de allereerste officiële interland uit hun geschiedenis. Het onderlinge vriendschappelijke duel in Göteborg eindigt in een 11-3 overwinning voor Zweden.
    • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
    • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
    • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
  • De temperatuur op 19 januari 1998 lag tussen 1,8 °C en 7,5 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1998: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,7 miljoen inwoners.
    • 20 januari » The Washington Post bericht over een verhouding van president Clinton met stagiaire Monica Lewinsky.
    • 3 februari » Een laagvliegende Amerikaanse militaire straaljager vliegt in het Italiaanse ski-oord Cavalese de kabel van een skilift kapot waardoor een gondel van een kabelbaan 200 meter naar beneden stort en 20 mensen omkomen.
    • 23 maart » De film Titanic wint elf Oscars en evenaart daarmee het record van Ben-Hur uit 1959.
    • 1 juni » In het tot hockeyarena omgebouwde voetbalstadion van FC Utrecht herovert de Nederlandse mannenhockeyploeg de wereldtitel door Spanje in de verlenging van de finale van het WK hockey te verslaan: 3-2. Teun de Nooijer maakt de golden goal.
    • 10 juni » In de openingswedstrijd van het WK voetbal wint titelverdediger Brazilië met 2-0 van Schotland door een treffers van César Sampaio en Tom Boyd (eigen doelpunt).
    • 27 oktober » Gerhard Schröder wordt bondskanselier van Duitsland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1898 » Maurits Cornelis Escher, Nederlands grafisch kunstenaar († 1972)
  • 1904 » Ralph Bellamy, Amerikaans acteur († 1991)
  • 1907 » Charles Eames, Amerikaans ontwerper en architect († 1978)
  • 1910 » H. Owen Reed, Amerikaans componist, muziekpedagoog, musicoloog en dirigent († 2014)
  • 1912 » Myron Fohr, Amerikaans autocoureur († 1994)
  • 1913 » Lode Claes, Belgisch journalist en politicus († 1997)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kempenaar


De publicatie Genealogie Klein is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
H. Klein, "Genealogie Klein", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-klein/I19158.php : benaderd 9 februari 2026), "Aafke Kempenaar (1908-1998)".