Genealogie Dusseljee » Jantje Ufkes (1911-)

Persoonlijke gegevens Jantje Ufkes 


Gezin van Jantje Ufkes

Zij is getrouwd met Albert Udo van Groenenbergh.

Zij zijn getrouwd op 20 juli 1933 te Winschoten, zij was toen 22 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Ufkes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantje Ufkes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Ufkes

Hendrik Ufkes
1850-1928
Diena Boven
1850-1904

Jantje Ufkes
1911-

1933

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Jantje Ufkes



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 februari 1911 lag tussen 1,4 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 11,4 mm neerslag. Er was 3,2 uur zonneschijn (31%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
      • 13 februari » Oprichting van de Kroatische voetbalclub HNK Hajduk Split.
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
      • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
      • 29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
    • De temperatuur op 20 juli 1933 lag tussen 15,0 °C en 27,2 °C en was gemiddeld 20,7 °C. Er was 7,4 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
      • 15 februari » President Franklin Roosevelt ontsnapt ternauwernood aan een moordaanslag.
      • 14 maart » Quincy Jones, Amerikaans muziekproducer
      • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
      • 7 augustus » Begin van de Genocide van Simele. Het Irakese leger vernietigt, onder toezicht van de Britten, tientallen Assyrische dorpen en vermoordt daarbij duizenden Assyriërs.
      • 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Ufkes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ufkes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ufkes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ufkes (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marijke Dusseljee, "Genealogie Dusseljee", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-dusseljee/I7208.php : benaderd 31 januari 2026), "Jantje Ufkes (1911-)".