Voorouders van Paul, Hein en Elkie Clowting » Jannetje Michiels van de PUTTE(N) (± 1670-????)

Persoonlijke gegevens Jannetje Michiels van de PUTTE(N) 


Gezin van Jannetje Michiels van de PUTTE(N)

Zij is getrouwd met Jan JANSEN.

Zij zijn getrouwd op 13 april 1686 te Domburg,Gemeente Veere,ZEELAND,NEDERLAND, .


Kind(eren):

  1. Jan JANSE  1696-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Michiels van de PUTTE(N)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje Michiels van de PUTTE(N)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Michiels van de PUTTE(N)

Jannetje Michiels van de PUTTE(N)
± 1670-????

1686

Jan JANSEN
± 1670-????

Jan JANSE
1696-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1686: Bron: Wikipedia
    • 2 juni » De Britse Royal Society besluit tot het uitgeven van Principia Mathematica van Sir Isaac Newton.
    • 31 december » De eerste Hugenoten hijsen de zeilen om van Frankrijk naar Kaap de Goede Hoop te varen. Daar zullen ze later de Zuid-Afrikaanse wijnindustrie opstarten met de wijnen die ze op hun reis meenemen.

Over de familienaam Van de PUTTE(N)


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Fieke Bazelmans, "Voorouders van Paul, Hein en Elkie Clowting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-bazelmans/I4312.php : benaderd 21 januari 2026), "Jannetje Michiels van de PUTTE(N) (± 1670-????)".