Voorouders van Paul, Hein en Elkie Clowting » Johanna BOL (1898-1979)

Persoonlijke gegevens Johanna BOL 


Gezin van Johanna BOL

Zij is getrouwd met Josef GORISSEN.

Zij zijn getrouwd op 18 februari 1916 te Etten-Leur,Gemeente Etten-Leur,NOORD-BRABANT,NEDERLAND, , zij was toen 17 jaar oud.

{\rtf1\ansi\ansicpg1252\cocoartf1404\cocoasubrtf130




















































Kind(eren):

  1. Martinus GORISSEN  1918-2004 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna BOL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna BOL

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna BOL

Maria TIJS
1870-????

Johanna BOL
1898-1979

1916

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johanna BOL



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 15 juni 1898 lag rond de 10,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
      • 25 mei » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub 1. FC Tatran Prešov onder de naam ETVE Prešov (Eperjesi Torna es Vivo Egyesület).
      • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
      • 7 september » Eedaflegging Koningin Wilhelmina
      • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
      • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
    • De temperatuur op 18 februari 1916 lag tussen 3,0 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 8,2 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
      • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
      • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
      • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
      • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
      • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
    • De temperatuur op 4 mei 1979 lag tussen -1,5 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (27%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Milton Obote, die acht jaar eerder door Idi Amin is afgezet als staatshoofd van Oeganda, roept vanuit zijn ballingsoord in Tanzania de Oegandezen op tot een algemene opstand tegen Amin, die hij beticht van "geïnstitutionaliseerd gangsterdom".
      • 16 januari » Het voltallige Boliviaanse militaire kabinet biedt aan president David Padilla zijn ontslag aan.
      • 11 april » De Oegandese dictator Idi Amin wordt afgezet.
      • 14 april » Jan Raas wint voor de derde opeenvolgende keer Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 23 mei » Verkiezing van Karl Carstens tot vijfde bondspresident van West-Duitsland.
      • 11 juli » Het ruimtestation Skylab komt terug op aarde.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam BOL

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam BOL.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over BOL.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam BOL (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Fieke Bazelmans, "Voorouders van Paul, Hein en Elkie Clowting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-bazelmans/I32771.php : benaderd 15 januari 2026), "Johanna BOL (1898-1979)".