Voorouders van Paul, Hein en Elkie Clowting » Petronella Willemse van der HOEP

Persoonlijke gegevens Petronella Willemse van der HOEP 


    Gezin van Petronella Willemse van der HOEP

    Zij is getrouwd met Franciscus den OUDEN.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Elisabeth den OUDEN  1738-1799 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petronella Willemse van der HOEP?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Petronella Willemse van der HOEP

    Petronella Willemse van der HOEP



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van der HOEP


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Fieke Bazelmans, "Voorouders van Paul, Hein en Elkie Clowting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-bazelmans/I3122.php : benaderd 24 januari 2026), "Petronella Willemse van der HOEP".