De temperatuur op 14 juni 1964 lag tussen 12,7 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 7,0 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
24 mei » Bij rellen in het Estadio Nacional in de Peruviaanse hoofdstad Lima vinden ruim driehonderd mensen de dood.
19 juni » Oprichting van profvoetbalclub SC Cambuur.
24 juni » AVRO-talentenjacht Nieuwe oogst met het debuut van komiek André van Duin.
1 juli » Herverkiezing van Heinrich Lübke tot bondspresident van West-Duitsland.
6 juli » Malawi wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
21 december » In Groot-Brittannië wordt de doodstraf afgeschaft.
Dag van overlijden 19 juni 2012
De temperatuur op 19 juni 2012 lag tussen 7,2 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
3 april » In Roemenië ontstaat grote opschudding omdat een discotheekeigenaar voor zijn bouwplannen de plaatselijke begraafplaats in één nacht heeft leeggeruimd en de stoffelijke overschotten op een vuilstortplaats heeft gedumpt.
2 mei » AFC Ajax wordt voor de 31e keer in de geschiedenis kampioen van de Nederlandse Eredivisie door thuis met 2-0 te winnen van VVV-Venlo.
11 juni » In een door regen uitgestelde finale trekt Rafael Nadal uiteindelijk aan het langste eind en wint hij Roland Garros. De Spanjaard verslaat Novak Đoković in de finale met 6-4, 6-3, 2-6, 7-5 en haalt zo zijn zevende titel binnen op het Franse grandslamtoernooi. Daarmee doet Nadal ook één beter dan Björn Borg en is hij de recordhouder van eindoverwinningen op Roland Garros.
13 augustus » Bij een platinamijn in Zuid-Afrika raken leden van twee vakbonden met elkaar. Daardoor komen zeker negen mensen om het leven. Onder de doden ook twee politieagenten, die met machetes zijn aangevallen.
25 augustus » Togolese vrouwen zeggen een week lang geen seks met hun echtgenoten te willen hebben. Zo hopen ze hen ertoe te bewegen het vertrek van de president Faure Eyadéma af te dwingen.
4 december » Milo Đukanović wordt na twee jaar politieke afwezigheid opnieuw verkozen tot eerste minister van Montenegro.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Fieke Bazelmans, "Voorouders van Paul, Hein en Elkie Clowting", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-bazelmans/I1166.php : benaderd 4 februari 2026), "Johannes Elisabeth Lorentz Maria "John" DROHM (1964-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.