Genealogie Abas » Elisabeth Presser de Hoop (????-1932)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Presser de Hoop 


Gezin van Elisabeth Presser de Hoop

Zij is getrouwd met Samuel Abraham Abas.

Zij zijn getrouwd op 31 augustus 1881 te Rotterdam.


Kind(eren):

  1. Abraham Abas  1849-???? 
  2. Samuel Abas  1882-1911 
  3. Salomon Samuel Abas  1883-1942 
  4. Heintje Abas  1885-???? 
  5. Sara Betje Abas  1886-1942
  6. David Abas  1890-????
  7. Marie Selina Abas  1897-1943 


Notities over Elisabeth Presser de Hoop

uwelijks akte nr. 894 - b.s. 1881 nummer e064
werd Betje genoemd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Presser de Hoop?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Presser

Elisabeth Presser
????-1932

1881
Abraham Abas
1849-????
Samuel Abas
1882-1911
Heintje Abas
1885-????
David Abas
1890-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 augustus 1881 lag rond de 14,1 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1881: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » Thomas Edison en Alexander Graham Bell richten de Oriental Telephone Company op.
    • 3 maart » De Nederlandse koning Willem III kondigt een nieuw Wetboek van Strafrecht af
    • 4 maart » James Garfield wordt beëdigd als 20e president van de Verenigde Staten
    • 15 augustus » Opening van de Internationale Elektriciteitstentoonstelling in Parijs.
    • 24 augustus » M. Brandt Corstius van de Vereeniging tot Veredeling van het Volksvermaak opent Openbare Speeltuin No. 2 aan het Marnixplein in Amsterdam.
    • 8 december » Het Ringtheater te Wenen brandt af (zie Ringtheaterbrand).
  • De temperatuur op 4 april 1932 lag tussen 3,2 °C en 12,2 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
    • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
    • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Presser

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Presser.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Presser.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Presser (onder)zoekt.

De publicatie Genealogie Abas is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
S.L. Vaz Dias, "Genealogie Abas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/genealogie-abas/I704.php : benaderd 22 februari 2026), "Elisabeth Presser de Hoop (????-1932)".