Tijdstip: 01:00
Il est marié à Catharina Arnolda Maria Hamers.
Ils se sont mariés le 22 juin 1945 à Weesp, Noord-Holland, Nederland, il avait 32 ans.
Hij woont te Weesp als hij op zijn verjaardag trouwt.Ils se sont mariés à l'église le 23 avril 1946 à Weesp, Noord-Holland, Nederland, il avait 32 ans.
Het kerkelijke huwelijk is later, omdat gewacht werd op de toewijziging van een huis, hetgeen kort na de oorlog vaak voorkwam. Het burgerlijk huwelijk versnelde de aanspraak op een huis.
Enfant(s):
Arie wordt in de geboorteakte aangegeven als Antonius. In 1915 wordt dit gecorrigeerd naar Adrianus Cornelis Antonius. Naast de akte van de Arrondissements-Rechtbank te Amsterdam dd. 10-2-1915 er er ok een akte (Bewijs van Onvermogen dd. 15-1-1915) dat vader Bernardus Johannes de kosten van deze correctie niet kan (hoeft) te betalen.
grand-parents
parents
frères/soeurs
enfants
Adrianus Cornelis Antonius Schilder | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1945 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Catharina Arnolda Maria Hamers | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||