Bij haar doopaantekening wordt de achternaam geschreven als "Vermolen". De naam van haar oudste zuster (getuige) Johanna (Jannetje) Vermoolen wordt geschreven als "Vermolen".
Afkomstig van Nederhorst den Berg
Afkomstig van Abcoude-Proostdij
Bij haar overlijden wordt de achternaam van haar vader en van haar geschreven als "Vermoolen". Haar voornaam wordt geschreven als "Johanna". De aangifte is ook gedaan door Antonie van Hesteren, 58 jaar, smid, wonende te Vreeland.
Tijdstip: 03:00:00
(1) She is married to Hendrikus van Kooten.
Permission for the marriage has been obtained in Nederhorst den Berg on January 3, 1852.Source 6
They got married on January 31, 1852 at Nederhorst den Berg.Source 7Bij haar huwelijk wordt de achternaam van haar vader en haar achternaam geschreven als "Vermolen". De bruid is 43 jaar en de bruidegom is 20 jaar. Getuigen zijn Rijk de Haas, 78 jaar, metselaar; Barend Snaphaan, 39 jaar, veldwachter; Willem van Keulen, 38 jaar, schoenmaker; Jan Middelkoop, 46 jaar, schoenmaker; allen wonende te Nederhorst den Berg. De akte is door de bruid, de vader en de moeder van de bruidegom niet ondertekend, omdat zij niet kunnen schrijven. De bruidegom is 21 jaar en de bruid is 43 jaar.
Child(ren):
Kinderen met de echtgenoot van Kooten niet vermeld. Vrouwelijke tak.
grandparents
parents
brothers/sisters
children
Anna Vermolen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) 1852 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Hendrikus van Kooten | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Onbekend | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
DTB Abcoude doopboek RK bladzijde 105; https://familysearch.org/
Geboorteakte zoon Mattheus
Huwelijksakte
Bevolkingsregister Abcoude-Proostdij, 1860-1880, boek 1, blad 221
BS Vreeland, aktenummer 13
BS Nederhorst den Berg
BS Nederhorst den Berg, aktenummer 1