Child(ren):
Jan van Borbure genaamd d'Hanckere heette ook Jan Radewaert die men heet de Hanckere. In 1392/94 was hij ridder en hoogschepen van Waas. Hij voerde in een schild van lazuur een leeuw van zilver, genageld en getongd van keel (rood). Jan werd nog bijgenaamd "de Hanckere", blijkbaar een verwijzing naar het wapen (een ankerkruis) van zijn overgrootvader Bertram van Bordebure. Het wapen van zijn vader Adam Radeward (6 en later 10 vijfpuntige sterren) moet hem niet zijn bevallen. Hij koos een leeuw.
In 1365 en nog 1383 was Jan beleend met de heerlijkheid Gheelhauts te Bazel, met de vermelding "heeft eraf mannen, daer hij mee dingt".
Van 1365 tot 1383 was Sander Raduwaert (vermoedelijk Jan's broer) op het hof ter Elst, in 1383 met de verelding: "Sanders heeft eraf mannen ende laten, daer sy mede arven ende ontarven en boeten tote 10s". Sander was waarschijnlijk een broer van Jan.
Van de hertog van Bourgondië, graaf van Vlaanderen, hield Jan in 1365 een leen van 17 bunders uit diens heerlijkheid Kruibeke. In beide lenen werd hij opgevolgd door zijn zoon Henry.
http://www.genealogieonline.nl/genealogie-oost-ameling/I7344.php